Moto – Olomouc

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Olomouc.

1–10 firem z 59 nalezených Filtry

1Rudolf Beránek- BVB CZ

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Těšetice 34, Těšetice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod spotřebního materiálu a vybavení pro pneuservisy, autoservisy, autosalony a další. Opravné sady pneu, ventily, ventilové příslušenství, montážní pasty, nářadí, opravný materiál, TPMS senzor pneu a vyvažovací závaží.

2VENDINGNET s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Studentská 947/5 , Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby autopůjčovny RENORENT.

3ARTCOM GROUP s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bystrovany 201, Bystrovany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Buďte vítáni na našich stránkách Artcom group, Peugeot centrum. Z dob minulých si značka Peugeot vzala jen to dobré a stále k tomu přidává něco navíc, co si žádá doba. Zveme Vás do nově otevřeného autosalonu, kde se kola zastavila jen proto, abyste na nich odjeli a vydali se na své cesty. Na těch…

4ELIT CZ, spol. s r.o. (pobočka Olomouc)34 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Svornosti 900/37, Olomouc Bezdlužná

Specializujeme se na prodej náhradních dílů na osobní, nákladní automobily a motocykly.

5AUTOSKLA ALKA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(98)
Holická 162/60, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výměnou autoskel všech typů automobilů. Specialuzujeme se tak nejen na osobní automobily, ale také na nákladní automobily a autobusy. Známe problémy a potřeby dopravců a přepravních firem a dokážeme se proto přizpůsobit požadavkům zákazníka.

6STK "Na Přerovské", s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(238)
Týnecká 833/29, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stanice technické kontroly pro motocykly, osobní a nákladní vozidla do 3,5t a jejich přívěsů Naše STK disponuje 2 zkušebními linkami a 2 stanicemi měření emisí.

7Hell Bike s.r.o.

Rooseveltova 212/81 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní sortiment pro motorkáře. Motocyklové vybavení a doplňky. Motocyklové oblečení. Nabízíme na prodej skůtry a motocykly.

8Ošťádal Jaroslav- Čtyřkolky ATV Kreisel

Naše firma nabízí prodej kvalitních sportovních a užitkových čtyřkolek. Dále nabízíme servis a možnost předváděcích a zkušebních jízd. Máme širokou nabídku čtyřkolek a příslušenství. Kompletní záruční i pozáruční servis.

9PPT MOTO servis s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 574 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby opravy a údržba motocyklů, skútrů a čtyřkolek, prodej doplňků a příslušenství.

10Proksch Václav- pneuservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zolova 389/24B, Olomouc Bezdlužná

Firma Václav Proksch v Olomouci je spolehlivý pneuservis, který vám zajistí nejen výměnu, přezutí a opravy pneumatik včetně sezónního uskladnění pneu, ale také provádí ruční mytí všech druhů vozidel. Dalším zaměřením našeho pneuservisu je prodej a půjčovna střešních boxů a nosičů jízdních kol.


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Moto v lokalitě Olomouc – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Olomouc.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Olomouc.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Olomouc.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.