Moto – Opava

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Opava.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1ELIT CZ, spol. s r.o. (pobočka Opava, Předměstí)34 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krnovská 2958/110b, Opava, Předměstí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej a dodávka náhradních dílů na osobní, nákladní a užitkové automobily i motocykly. Ruční a speciální nářadí, nabíječky, startovací zdroje, testery i sloupové, nůžkové, jámové a malé dílenské zvedáky.

2Hoschnová Jarmila - Topcar Opava

třída Spojenců 2750…, Opava
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Naše firma Hoschnová Jarmila - Topcar Opava Vám nabízí služby autoservisu. Prodáváme a servisujeme čtyřkolky. Prodej náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla. Dále zajišťujeme opravy motorových vozidel, výměny oleje, opravy brzd, motory a další. Zabýváme se prodejem náhradních autodílů pro…

3Říčný Josef - pneuservis

Autobazar nabízející karosářské opravy, opravy motocyklů a automobilů.

4Burda Lukáš - Centrum Čtyřkolek1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Krnovská 641/131, Opava
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a servisem značkových čtyřkolek a skútrů. Naleznete u nás značky Arctic Cat, Polaris, Journeyman, TGB, Access, Kymco, SMC a jiné. Nabízíme motocyklové příslušenství. Jsme přímí dovozci dirtbiků X - motos do ČR.

5Stoniš David - Autocentrum Stoniš

Hlavní 2/166, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autobazar - vykupujeme a prodáváme osobní vozy, nákladní automobily i motocykly. Dovoz vozidel z EU. Zajistíme povinné i havarijní pojištění. Půjčujeme nákladní a speciální přívěsy. Poskytujeme služby pneuservisu, prodáváme pneu. Nabízíme uskladnění pneu a kompletních kol.

6Burda Lukáš - Centrum Čtyřkolek (pobočka Ludgeřovice)1 pobočka

Budovatelská 1321/8, Ludgeřovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a servisem značkových čtyřkolek a skútrů. Naleznete u nás značky Arctic Cat, Polaris, Journeyman, TGB, Access, Kymco, SMC a jiné. Nabízíme motocyklové příslušenství.

7Čajka Stanislav - Moto Čajka1 pobočka

Poskytujeme služby motoservisu. Prodáváme a montujeme náhradní díly.

8Restless s.r.o.

náměstí Svaté…, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme firma zabývající se vývojem a vlastní výrobou motocyklového příslušenství značky RESTLESS. Nabízíme ledviňáky, nákrčníky, kukly, nákoleníky, termoprádlo - vše z nejkvalitnějších zahraničních materiálů.

9IOW CZ s.r.o.

Autorizovaný servis a prodejce originálních náhradních dílů pro nápravy, převodovky a měniče momentu. Značek Dana - Spicer, Clark - Hurth, Clark, Sige, Hurth, dále Carraro, ZF, Axletech, Rockwell a Kessler. Nabízíme i náhradní díly a autorizovaný servis převodovek a variátorů PIV - Drives.

10REPREmoto, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
U Stodol 685/1, Opava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem motocyklů a skútrů včetně ojetých, náhradních dílů, motooblečení a čisticích prostředků.


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Moto v lokalitě Opava – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Opava.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Opava.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Opava.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.