Moto – Karviná

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Krucina Miroslav

Kpt. Jaroše 1323…, Český Těšín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodej motocyklového vybavení (e-shop i kamenný obchod), oblečení, přileb, zavazadel a doplňků.

2K & M Bikers Shop s.r.o.

Okrajová 1356/19 , Havířov, Podlesí
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme e-shop s nabídkou moto oblečení pro motorkáře, moto příslušenství s díly na motorku a skútr.

3Viceník Marek

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Nad Tratí 265, Havířov, Dolní Suchá
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů a doplňků pro motocykly včetně pneumatik.

4MOTO-MIRO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(71)
Kpt. Jaroše , Český Těšín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Autorizovaný distributor MICHELIN MOTO pro ČR, velkoobchod motopneu značek DUNLOP, METZELER, PIRELLI, BRIDGESTONE, CONTI, autorizovaný pneuservis pro motocykly. Zajišťujeme prodej náhradních dílů, doplňků a příslušenství pro motocykly.

5Varmuža Jan

Poskytujeme půjčení čtyřkolek s průvodcem.

6LUKE elektric s.r.o.

Dětmarovice 1072, Dětmarovice
Otevřeno do 17:00

Jsme velkoobchodními distributory autobaterií, motocyklových baterií, trakčních a staničních baterií, zapalovacích a žhavicích svíček, autožárovek, měničů napětí, nabíječek a startovacích zdrojů.

7Zaremba Jan

tř. Těreškovové…, Karviná, Mizerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zajišťujeme prodej a servis novějších i starších motocyklů.

8Godulová Eva

Zabýváme se výrobou a prodejem motobrašen, tankvaků, válečků a ledvinek na cestovní, sportovní, enduro motocykly a skútry. Provádíme opravy kombinéz i bund.

9Mikula Jiří- Půjčovna vodáckých potřeb

Zajišťujeme půjčování vodáckých potřeb i vleků. Provádíme dopravu na místo vyplutí a vyzvednutí v cíli dle domluvy s možností převozu jízdních kol.

10Konečný Jan (pobočka Český Těšín, Mosty)2 pobočky

Ostravská 161 , Český Těšín, Mosty
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodáváme motorkářské oblečení a příslušenství.


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Moto v lokalitě Karviná – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Karviná.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Karviná.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Karviná.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.