Moto – Přerov

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Plachý Pavel- PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Žáčkova 614, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů na osobní, dodávkové vozidla - motocykly a skútry. Prodej uskutečňujeme přes náš e-shop www.ppauto.cz a v naší kamenné prodejně v Hranicích na Moravě.

2Horák Filip - SAPA BIKE (pobočka Přerov)2 pobočky

Mostní 188/5, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost SAPA BIKE nabízí cyklistický sortiment. Naleznete zde všechny druhy kol, tzn. kola silniční, horská, krosová, trekkingová, dětská, městská i elektrokola. V prodeji kola značek 4EVER, FELT, MRX, SCOTT, BIANCHI, GHOST, LEADER FOX, HARRY či GALAXY. Nabízí garanční prohlídku, cykloservis a…

3RESINPA GWR s.r.o.

Komenského 42, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost RESINPA GWR s.r.o. nabízí služby v oblasti půjčení a prodeje elektrokol, elektrických skútrů, cyklistického termoprádla a doplňků. Pro zakoupené zboží firma nabízí záruční i pozáruční servis.

4Švéda Michal - Autodíly Přerov

Pivovarská 89/1, Přerov
Dnes už má zavřeno

Firma nabízí prodej autodoplňků a autodílů (brzdové destičky a kotouče, tlumiče, pružiny pérovaní, výfuky, rozvodové, drážkové a klínové řemeny, vodící a napínací kladky řemenů), dále diagnostiku a servis vozidel. Je zde možná i příprava vozidel na STK.

5Hrabovský Jiří - JURA bicykl

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Budovatelů 172/5, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a servisujeme jízdní kol různých typů a značek. Prodáváme náhradní díly ke kolům i cyklistické doplňky. Naleznete u nás také spoustu doplňků, souvisejicích s cyklistikou, opravami kol a cykloturistikou, jako jsou například tretry, přilby, celosezonní oblečení, spotřební náhradní díly, a…

6PRONAD, veřejná obchodní společnost

Nabízíme prodej náhradních dílů, příslušenství, střešních spojlerů, spacích kabin na nákladní a užitková vozidla či návěsy a nápravy včetně autobrzd na všechna vozidla. Dále provádíme renovace brzdových čelistí.

7Ži & Ži s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipník nad Bečvou…, Lipník nad Bečvou…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej nových motocyklů, skútrů, vodních a sněžných skútrů. Dále v sortimentu naleznete lodní motory, nafukovací čluny, generátory a čtyřkolky Yamaha. Provádíme servis a dodávky náhradních dílů či nabízíme zboží firem Yamaha, BYE, Shark, Arai, Yamalube, Castrol, Highway Hawk, Levior,…

8SIBOM, s. r. o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
U silnice 70/7, Přerov IX-Lýsky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pneuservisu s nabídkou výměny pneumatik včetně uskladnění pneumatik. Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej pro osobní, nákladní, dodávkové i offroad automobily či stavební a zemědělské stroje. Dále v nabídce naleznete moto pneumatiky, alu kol a disky i plechové disky.

9ARMY - SURPLUS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Škodova 692/13, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme vojenskou a armádní výstroj a materiál. V sortimentu naleznete čluny, baterky, batohy, vaky, dalekohledy, celty, helmy a přilby. Nabízíme identifikační známkys a širokou nabídku armádního oblečení. Dodáváme zbraně, munici, vlajky a odznaky. Prodej v kamenné prodejně a na eshopu.

10Adámek Ladislav

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Grymovská 22/147, Přerov-Kozlovice Bezdlužná

Provozujeme internetový prodej motorek, náhradních dílů a doplňků. Naším prvním sortimentem byly pitbike AGB. Postupem času jsme nabídku rozšířili nejen na pitbike jiných značek, ale i na náhradní díly a příslušenství. Náš obchod se 2 roky věnoval pouze pitbikům. Za tuto dobu si vybudoval slušnou…


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Moto v lokalitě Přerov – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Přerov.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Přerov.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Přerov.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.