Moto – Nový Jičín

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Lidl Česká republika v.o.s. (pobočka Nový Jičín)181 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 2126/5, Nový Jičín
Otevřeno do 20:00

Firma Lidl se zabývá prodejem potravin, ale také módy, dětského oblečení, potřeb pro dílnu a zahradu, kuchyňských potřeb, sportovních potřeb, potřeb pro domácnost, bytového textilu, nábytku, elektroniky, hraček, matrací, roštů, osvětlení i obuvi. Můžeme Vám také nabídnout auto -…

2Lidl Česká republika v.o.s. (pobočka Kopřivnice)181 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 1409/180, Kopřivnice
Otevřeno do 20:00

Firma Lidl se zabývá prodejem potravin, ale také módy, dětského oblečení, potřeb pro dílnu a zahradu, kuchyňských potřeb, sportovních potřeb, potřeb pro domácnost, bytového textilu, nábytku, elektroniky, hraček, matrací, roštů, osvětlení i obuvi. Můžeme Vám také nabídnout auto -…

3Dresler Stanislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Labuť 1023, Bílovec Bezdlužná

Firma zaměřená na prodej a servis jízdních, motocyklových a automobilových kol. K dalším činnostem patří centrování a výplety motocyklových kol.

4DOSSAN,soukromá sanitní doprava,společnost s ručením omezeným1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Msgr. Šrámka 1184, Nový Jičín Bezdlužná

Zabýváme se prodejem motocyklů, náhradních automotodílů a příslušenství. Nabízíme motocykly a skútry výrobní značky Keewa s obsahy motorů od 45 ccm do 250 ccm, provozujeme sanitní dopravu.

5Jurek František- Autoservis Jurek

4.4
★★★★★
★★★★★
(21)
Lichnov 444, Lichnov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby v oblasti oprav a údržby vozidel jak tuzemské, tak zahraniční výroby. Provádíme také přípravu vozidla na STK i samotné zajištění STK a emisí. Zajišťujeme zdarma ekologickou likvidaci autovraků. Dále se zaměřujeme na prodej a servis skútrů.

6Motocyklový klub JOE BAR TEAM CZ

Slatina 57, Slatina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Motocyklový klub JOE BAR TEAM CZ, se sídlem Slatina 57, 742 93, Slatina, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 4441, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Spolek. Založení v roce 1999. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7WILD PERFORMANCE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jandovo stromořadí…, Frenštát pod… Bezdlužná

WILD PERFORMANCE, se sídlem Jandovo stromořadí 373, 744 01, Frenštát pod Radhoštěm, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 263649, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 1 - 5…

8Hrab Jaroslav

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Francouzská 1207/31, Kopřivnice Bezdlužná

Tato firma vyrábí a půjčuje nafukovací lodě včetně vodáckého vybavení.

9Kocourek Tomáš- opravy motocyklů1 pobočka

Lidická 799, Příbor
Otevřeno od 8:00

Provádím opravy klikových hřídelí, ojničních ložisek a motocyklových hlav.

10TMZ Autobaterie s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Bludovice 136, Nový Jičín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodej autobaterií, motobaterií a nabíjecích zdrojů.


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Moto v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Nový Jičín.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Nový Jičín.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Nový Jičín.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.