Moto – Nový Jičín

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Dresler Stanislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Labuť 1023, Bílovec Bezdlužná

Firma zaměřená na prodej a servis jízdních, motocyklových a automobilových kol. K dalším činnostem patří centrování a výplety motocyklových kol.

2DOSSAN,soukromá sanitní doprava,společnost s ručením omezeným1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Msgr. Šrámka 1184, Nový Jičín Bezdlužná

Zabýváme se prodejem motocyklů, náhradních automotodílů a příslušenství. Nabízíme motocykly a skútry výrobní značky Keewa s obsahy motorů od 45 ccm do 250 ccm, provozujeme sanitní dopravu.

3Hrab Jaroslav

Tato firma vyrábí a půjčuje nafukovací lodě včetně vodáckého vybavení.

4Kocourek Tomáš- opravy motocyklů1 pobočka

Lidická 799, Příbor
Otevřeno do 16:00

Provádím opravy klikových hřídelí, ojničních ložisek a motocyklových hlav.

5TMZ Autobaterie s.r.o.

Bludovice 136, Nový Jičín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej autobaterií, motobaterií a nabíjecích zdrojů.

6AKUSERVIS GERYK s.r.o.- Akushop.cz

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dělnická 1342/47, Kopřivnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme autobaterie, motobaterie, trakční a staniční baterie firem AKUMA, YUASA, FAAM, BANNER, HOPPECKE, BOSCH, VARTA. Poskytujeme kompletní servis- poradenství, prodej, servis a likvidaci.

7Bartko Pavel- prodej motocyklů

V Kútě 189, Nový Jičín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Servis a prodej nových a ojetých motocyklů. Nabídka náhradních dílů a příslušenství.

8Jaluška Josef

Oldřicha Helmy 139, Příbor
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme opravy klikových hřídelí na motocykly, rovnání klikovek a motocyklových vidlic.

9Chrástecký René

Servis motocyklů a čtyřkolek všech značek.

10Marcalík Jiří- M.E.Z. Servis

Provádíme renovace historických motocyklů, dvoutaktních motorů a karburátorů.


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Moto v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Nový Jičín.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Nový Jičín.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Nový Jičín.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.