Moto – Šumperk

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Šumperk.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Sedlářství Lubomír Jelínek5 poboček

Jesenická 527, Hanušovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme zakázkovou ruční sedlářskou výrobu. Zhotovujeme všechny druhy postrojů (chomoutových i prsních) a jezdeckých potřeb na hospodářské i průmyslové stroje. Provádíme renovace kočárů.

2HANAKOV, spol. s r.o. - horská chata U Sněženky2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Hynčice pod Sušinou…, Staré Město

Ubytování pro 10 osob. Nadstandardně vybavená chata - myčka, lednice, luxusní koupelna, krbová kamna, kuchyně. Možnost stravování a využití wellness služeb horského hotelu Sněženka. Půjčovna kol a dvoukolek segway x2.

3Hejný Stanislav - Auto-moto

Žerotínova 522/57, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodejna je umístěna u zimního stadionu. Náhradní díly na všechna osobní a užitková vozidla zahraniční a místní výroby. Prodej náhradních dílů, příslušenství pro veškerá osobní a užitková motorová vozidla z tuzemské i zahraniční výroby. Možnost objednávkového prodeje z katalogu do 24 hodin.…

4Mekyska Tomáš - Autocentrum - Autoservis Mekyska1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Olomoucká 1364/75, Mohelnice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Na trhu působíme již 20 let !!! Nabízíme Vám kompletní služby v oboru naší působnosti. Zajistíme opravu Vašeho vozidla v kvalitním servise. Pro servisy poskytujeme každodenní dovoz náhradních dílů.

5CZ Racing Team, s.r.o.

Zvole 118, Zvole Bezdlužná

Prodáváme nové i ojeté motocykly. Nabízíme záruční i pozáruční servis. V sortimentu u nás naleznete boty, brýle, chrániče, oblečení, přilby, náhradních díly i příslušenství.

6Autoservis RODIK s.r.o.

AUTOSERVIS RODIK s.r.o. Naše Vám s rychlým dodáním náhradních dílů poskytuje například výměny olejů, filtrů, brzdových destiček, kompletní repase automobilů, výměna čepů, opravy náprav, montáž nezávislého topení.. Samozřejmostí jsou nami zprostředkované technické prohlídky včetně kontroly emisí a s…

7Yachtcharter Marten s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se teambuildingovými aktivitami a jachtingem.

8Vanýsek Tomáš

B. Němcové 805, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím zapůjčení vybavení pro jachting a plavby. Nabízíme originální značkové vybavení.

9Vaculík Libor, Ing.

Specializujeme se na výrobu příslušenství letadlových motorů, otáčkoměrů, teploměrů a tlakoměrů oleje, vody a palivoměrů, voltmetrů a ampérmetrů.

10Pikhart Martin - SEGWAY JESENÍKY

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Hynčice pod Sušinou…, Staré Město
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Provozujeme půjčovnu terénních elektrických dvoukolek. Půjčujeme vozítka Segway na čas nebo můžete vyrazit na výlet s průvodcem. Trasy v oblasti Králický Sněžník, ale rádi přijedeme i za Vámi.


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Moto v lokalitě Šumperk – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Šumperk.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Šumperk.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Šumperk.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.