Moto – Moravskoslezský kraj

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 199 nalezených Filtry

1Svobodová Iveta, Bc. - FARMA BOVINE

Heřmanovice 161, Heřmanovice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ekologickou farmu v Heřmanovicích. U nás na farmě najdete masné plemena skotu, křížence Masný Simentál, Limousine a Blonde d´Aquitaine.

22M POWER-MOTOOBCHOD24.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výstavní 2949/110, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá prodejem a servisem motocyklů, čtyřkolek, vodních i sněžných skútrů. Nabízíme značky YAMAHA a příslušenství značek YAMAHA, NOLAN, RST, IXS, MOTOREX, DUNLOP, BRIDGESTONE.

3KAPOservis s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(146)
Heřmanická 1671/29, Ostrava, Slezská…

Zabýváme se prodejem autobaterií, motobaterií, malých a velkých trakcí. Zastupujeme značky pro BRIT, CTEK, MONBAT, MOTOBATT. Nabízíme záložní akumulátory, nabíječe a příslušenství, servis.

4Huťková Svatava, Ing.

Místecká 95, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pořádáme pravidelné autoburzy. Provoz prodejny s moto zbožím, autodílů a tuningových doplňků pro automobily.

5Havlásek Ondřej1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(107)
Švermova 2044/76, Ostrava, Mariánské…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro motocykly. Nabídka řetězových sad, držáků SPZ, pneumatik, brzdových kotoučů, destiček a dalšího sortimentu.

6H & P, v.o.s.- PNEUSERVIS

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Krmelínská 786/1, Ostrava, Hrabová
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se prodejem pneumatik. Provozujeme pneuservis, autoservis a rychloservis. Nabídka geometrie, uskladnění kol, rovnání disků, výměny brzdových desek, výměny olejů, výfuků i měření geometrie.

7Šimek gass s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vřesinská 30/47, Ostrava, Poruba
Otevřeno od 7:00

Zabýváme se prodejem a servisem motocyklů.

8Hampl a spol. servis s.r.o.

Polanecká 847/49a, Ostrava Svinov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Náš autoservis provádí výměnu olejů, filtrů, tlumičů pérování a výfukových systémů. Nabízíme GPS Monitoring a sledování pohybu osobních i nákladních vozidlech. Dále provádíme čištění a servis klimatizací, montáže tažných zařízení a likvidaci pojistných událostí.

9MP car v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Opavská 1, Velká Polom Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s výfuky. Provádíme montáže a opravy výfuků na všechny druhy vozidel. Nabízíme výfuky na tuzemská a zahraniční vozidla. Dále vedeme autoservis, pneuservis, servis a opravy klimatizací, čištění klimatizací.

10Radim Janda- Pneu Janda1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(391)
Nad Porubkou 2340, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje velkoobchodní a maloobchodní prodej pneumatik a disků (Barum, Pirelli, Nokian, Michelin). Dále také provoz pneuservisu a autoservisu (geometrie, servis autoklimatizace, čištění vozidel, ruční mytí).


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Moto v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Moravskoslezský kraj.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Moravskoslezský kraj.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Moravskoslezský kraj.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.