Moto – Bruntál

Motocykly můžeme rozdělit do několika typů podle konstrukce a použití – bobber, cruiser, chopper, naháč, cestovní motorky, cestovní enduro, enduro, sportovní motorky, motocross, supermoto, cafe racer, scrambler. Přehled motosalonů v lokalitě Bruntál.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Finstrle Petr - Moto Krnov

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlubčická 14, Krnov, Pod…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na nákup, prodej a servis motocyklů a skútrů. Dále prodáváme náhradní díly na motocykly a skútry. Specializujeme se na značky Jawatta, Pionýr, Jawa, Babetta 210, 207 a Simson. Prohlédněte si náš sortiment na internetových stránkách.

2Svobodová Iveta, Bc. - FARMA BOVINE

4.5
★★★★★
★★★★★
(20)
Heřmanovice 161, Heřmanovice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ekologickou farmu v Heřmanovicích. U nás na farmě najdete masné plemena skotu, křížence Masný Simentál, Limousine a Blonde d´Aquitaine.

3Dušan Trávníček - Lojzo

Zabýváme se na výrobu zavazadel na motocykly jako tankruksaky, sedlové brašny, zavazadla na padací rámy, nosiče. Nabízíme také zavazadla na čtyřkolky a plachty i na sněžné skútry.

4Autoservis GAVA

Zátor 155, Zátor Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme autoelektrikářské práce a diagnostiku ve městě Krnov v Moravskoslezském kraji.

5Lukáš Nop

Provozujeme půjčovnu motocyklů a čtyřkolek.

6Petr Jazudek - Auto JWR

Lipová 6 , Rýmařov Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů a autodoplňků včetně montáže.

7Jaromír Pydych - Max-Moto

Loučky 152, Zátor Bezdlužná

Zabýváme se servisem motocyklů. Provádíme údržbu a opravy motocyklů včetně dodání náhradních dílů .

8AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o. (pobočka Bruntál)5 poboček

Dukelská 1501/2 , Bruntál
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem čtyřkolek a sněžných skútrů od firmy Polaris. Nabízíme záruční a pozáruční servis.

9VEGET SERVICE s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(250)
Větrná 1794, Bruntál Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem nových lodí a šlapadel. Vyrábíme a prodáváme také plovoucí mola s vymezovacími tyčemi a kotevními hřeby.

10Sedláková Martina - prodej elektrokol

Provozujeme internetový obchod s elektrokoly značky Lopifit. Prodej náhradních dílů a dárkových poukazů. Provozujeme i půjčovnu.


Moto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Moto v lokalitě Bruntál – detailní popis

Motosalony

V motosalonu si můžete vybrat novou motorku podle vašich představ. Motosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku nových motocyklů. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy. K dalším službám motosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis. K nejprodávanějším značkám motorek v ČR patří Honda a Yamaha.

Motobazary

Motobazary nabízejí ojeté motocykly, které jsou odborně prohlédnuté technikem, mají doložený původ i počet najetých kilometrů. V bazaru je možnost dokoupit si záruku a provedení přepisu na nového majitele. Přehled motobazarů v lokalitě Bruntál.

Motoservisy

Mezi služby motoservisů patří: záruční i pozáruční servis, pneu servis, ruční mytí, montáž doplňků a příslušenství. V případě vícedenní opravy disponují motoservisy motopůjčovnou. Autorizované servisy používají pouze originální náhradní díly. Přehled motoservisů v lokalitě Bruntál.

Moto pneu

Kvalitní obutí motorky zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Moto pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Přehled motoservisů v lokalitě Bruntál.

Moto oblečení

Motorkářské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro jízdu na motorce, které zajišťuje životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí při jízdě.

Moto příslušenství

Každý motocyklista musí mít na cestách u sebe vždy povinnou výbavu, která se skládá z reflexní vesty a motolékárničky. Do motorkářského příslušenství dále patří např.: držáky telefonu nebo navigace, zámky, plachty, opravné sady pneumatik nebo moto zavazadla.