Revize – Přerov

1–10 firem z 78 nalezených Filtry

1BAHROS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 64/5, Lipník nad Bečvou
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Hlavní zaměření společnosti BAHROS s.r.o. jsou střechy na klíč, hydroizolace, zateplování a opravy střech, klempířské a pokrývačské práce, nátěry střech a výškové práce. Dále nabízí služby v oblasti hromosvodů, jejich montáže, opravy a revize. Pro zateplování střech poradenství a odbornou garanci.

2Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Přerov)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

3Global Clima s.r.o.

Prodej a montáž vzduchotechnických zařízení, revize.

4Elektric-Hranice s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Komenského 283, Hranice I-Město Bezdlužná

Domovní a průmyslové elektroinstalace, revize, elektrotechnický materiál, rozvaděče.

5Cliniger s.r.o.

Konstrukční a projekční práce, dodání a výroba designových prvků interiéru i exteriéru, dále zajišťujeme také revize tlakových nádob.

6Snášel Jan - Autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Hranická 13, Hranice
Otevřeno od 8:15
Bezdlužná

Kompletní servis a opravy vozidel všech značek. Provádíme mechanické a diagnostické práce, karosářské i lakýrnické práce. Přestavujeme automobily na alternativní pohon LPG a CNG. Prodáváme originální i aftermarketové náhradní díly na evropské i asijské vozy.

7Alena Konečná - Intertop

Č. Drahlovského 424…, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní řešení elektromontáží a revizí ve stavebnictví i průmyslu. Další naše služby jsou v oblasti samoregulačních kabelových technologií pro topení, vytápění a ohřevy.

8Koupelny-Tommi

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Velká Dlážka 527 , Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytových jader, bytů a rodinných domů. Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní. Dále nabízíme prodej obkladů a dlažeb, interiérových dveří a podlah.

9MERCON, spol. s r.o.- sídlo společnosti3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
9. května 2839/90, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Zabýváme se výrobou rozvaděčů a ovládacích pultů, měřením i regulací tepelné energetiky a montážemi včetně revizí vyhrazených elektrických zařízení.

10Elektro Bělař1 pobočka

9. května 2452/90, Přerov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu. Nabízíme elektrické nářadí, svářecí techniku, na objednávku dodáváme široký sortiment elektrických spotřebičů pro domácnost, dům a zahradu.


Revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Revize v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 78 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 70 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Přerov.