Revize – Břeclav

1–10 firem z 65 nalezených Filtry

1ELE-MONT, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 613/ 32, Šitbořice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se věnuje veškerým elektromontážním pracím a revizím. Zajišťuje elektroinstalace, montážní práce a revize elektrických zařízení. Máme bohaté zkušenosti v oboru a nabízíme kvalitní servis.

2Jakeš Alois

Naše firma se zabývá elektroinstalačními pracemi, montáží či rekonstrukcí a opravami v domácnostech. Dále je součástí naší činnosti realizace hromosvodů.

3Elektromontáže Havelka

Ořechová 676/4, Velké Pavlovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá dodávkami a montáží komplexních silnoproudých i slaboproudých elektroinstalačních rozvodů pro domácnosti i průmyslový sektor. Zajišťujeme výstavbu veřejného osvětlení. Provádíme prvotní i výchozí revize u elektroinstalačního zařízení např. hromosvodu. Jsme na trhu několik…

4Elektroopravna Újezdský

Bořetice 462, Bořetice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme servis a také opravy elektromotorů.

5AVO-ELEKTRO s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mírová 634, Velké Bílovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma provádí dodávky a montáže klimatizací a chladicích a mrazicích vitrín, pultů, panelových boxů a chladicích technologií do bytů, kanceláří, obchodních prostor a skladů vína. Rovněž provádíme servis, údržbu a opravy klimatizací a chladicích zařízení. Zabýváme se také prodejem a opravy…

6Hučík Luděk - Elektroinstalační práce

Naše firma provádí elektrické instalace včetně revizí, montáž a revize hromosvodů. Dále také revize elektrického ručního nářadí, projekční činnost v oblasti elektro.

7ElektroNáležinský s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Bořetice 298, Bořetice Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace, revize a kamerové, přístupové a docházkové systémy.

8Florián Pavel - Opravy a rekonstrukce

Nabízím opravy, rekonstrukce, instalatérské a topenářské práce.

9VTP Žurek s.r.o.

Děláme montáž a dodávku rozvodů vody, topení, odpadu, plynoinstalace, tepelná čerpadla, solární systémy a klimatizace pro průmyslové, občanské či bytové stavby, rodinné domy, vestaveb, nástaveb a rekonstrukcí koupelnových jader.

10CLAS GROUP s.r.o.

Provádíme vodo- topo- elektro práce, zejména instalační rozvody pro RD a menší provozovny, a to s kompletní dodávkou materiálu. Projekty, revize zajistíme. Stavební práce, odvoz sutě.


Revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Revize v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 65 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 59 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Břeclav.