Revize – Bruntál

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1Gazdík Kunyt s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na elektrická zařízení, veřejné osvětlení a domovní telefony. Jako další provozní činností se zabýváme pronájmem zdvihacích plošin. Přijmeme elektro montéra - silnoproud, dle vyhlášky č. 50/1978 Sb §5, řidičský průkaz skupiny B.

2EmB - Elektromontáže Bruntál, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Krnovská 1009/33, Bruntál
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá kompletními elektroinstalacemi ve výrobních i průmyslových halách, novostavbách, bytových i rodinných domech.

3Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Bruntál)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

4Planý Jiří - VODOMAT

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zapletalova 525/1, Krnov
Otevřeno od 8:00

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vodoinstalací, plynoinstalací, a topenářství. Provozujeme také prodej vodoinstalačního materiálu, sanitární keramiky a koupelnového vybavení.

5Zakopal Richard - Kominictví Zakopal

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Zahradní 1990/15, Bruntál
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zabýváme se opravou a frézování komínů. Dále nabízíme krbové vložky a kamna. Stavíme krby, provádíme čištění a vložkování komínů.

6ELPAS Vrbno, s.r.o.

Mnichov 296, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše společnost provádí elektroinstalace, revize, elektromontážní práce, opravy veřejného osvětlení, revize hromosvodů. K dalším činnostem patří prodej elektroinstalačního materiálu.

7REELZA elektro s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Bartákova 153/10, Rýmařov Bezdlužná

Firma REELZA elektro s.r.o. - Rýmařov působí na trhu elektromontáží již od roku 1991. Poskytujeme poradenství v energetice, poradíme také s výběrem elektroinstalačního materiálu.

8CODA OFFICE s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Mikulášská 2325/89b , Krnov, Pod…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme elektrorevize a servis a montáž zabezpečovacích a kamerových systémů nebo servis výpočetní techniky.

9MC elektro, s.r.o.

Polní 1764, Bruntál Bezdlužná

Nabízíme opravy, montáže, revize, a zkoušky elektrických zařízení. Dále nabízíme zámečnické, topenářské, či instalatérské služby.

10Teplo Rýmařov s.r.o.

Okružní 849, Rýmařov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Zajišťujeme dodávku tepla pro vytápění a ohřev vody bytových domů, školských a zdravotnických zařízení, kulturních a sportovních zařízení i podnikatelských zařízení. Dále nabízíme služby autodopravy, a revize elektroinstalací.


Revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Revize v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 58 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 52 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Bruntál.