Revize – Šumperk

1–10 firem z 55 nalezených Filtry

1Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Šumperk)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

2JAS ENERGO CZ, s.r.o.

Anglická 2129/14 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1992 jako veřejná obchodní společnost. V roce 1998 byla činnost rozšířena o společnost s ručením omezeným.

3Berlinský Vít

Poskytování kominických prací - frézování, vložkování komínů, stavby vícevrstvých komínů, opravy a údržbu komínů, výpočet účinnosti spalinových cest a revize. K dalším činnostem patří montáže krbů a krbových kamen.

4CRYOS s.r.o.

Na Soutoku 130, Rapotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje průmyslového chlazení, mrazírenských a chladírenských boxů či tepelných, mobilních a kazetových čerpadel, podlahového vytápění, klimatizací aj.

5Kuttler Radomír- ELEKTROINSTALACE

Kladská 41, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti revizí a oprav elektrických zařízení či elektroinstalačních a elektromontážních prací.

6Hromosvody- Matějíček František

Nabízím montáže, opravy a revize hromosvodů v obci Bludov a okolí v okrese Šumperk. Provádím kontroly funkčnosti hromosvodů na starších domech. Zajišťuji také případné nutné opravy. Nabízím montáže nových uzemnění na novostavby. Práce provádím vždy v termínu a s důrazem na kvalitu provedení a…

7Vaňourek Miroslav

Společnost se zaměřením na protipožární ochranu stavebních konstrukcí, protipožární těsnění prostupů a komplexní Protikorozní ochrana stavebních konstrukcí, antikorozní úpravu ocelových konstrukcí, včetně tryskání a metalizace, jak na stavbách, tak i na dílně ve stávajících lakovnách i s možným…

8Ženožička Roman - elektropráce

Nabízíme elektromontážní a elektroinstalační práce. Nabízíme také prodej elektroinstalačních materiálů a stavební práce.

9Švitorka Rostislav1 pobočka

Bohutín 152, Bohutín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rádi bychom Vám touto cestou představili naši společnost, která se již po léta zabývá instalací elektro,vodo,topo,plyn. Za sebou již máme řadu úspěšných velkých i malých projektů, díky nimž jsme byli schopni maximálně zdokonalit námi nabízené služby. Proto neváhejte a využijte našich služeb. Více…

10FIS Instalace s.r.o.

Vodní 250/25, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1993 jako stavební sdružení s cílem co nejlépe řešit problémy vyplývající z požadavků zákazníků v oblasti vytápění, vodoinstalace a plynoinstalace. V roce 2001 se z fyzické osoby přetransformovala na společnost FIS Pjajko s.r.o. a v roce 2014 po úspěšném 20ti letém…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Revize v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 55 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 50 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Šumperk.