Revize – Šumperk

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1Wagner instalace s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rovensko 7, Rovensko Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na vodu, plyn a topení. Provádíme kompletní instalatérské práce, plynařské práce a topenářské práce. Mezi naše další služby patří montáže tepelných čerpadel, rekonstrukce systému vytápění, rekonstrukce výměníkových stanic, výměny kotlů, přestavby kotelen, montáže solárních…

2EMONTAS, s.r.o. - Divize Zábřeh1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Havlíčkova 618/45 , Zábřeh
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme komplexní služby v oblasti elektromontážních prací - montáže, opravy, údržba a revize venkovních i kabelových vedení, veřejného osvětlení, průmyslových trafostanic a rozvoden.

3Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Šumperk)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

4JAS ENERGO CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Anglická 2129/14 , Šumperk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1992 jako veřejná obchodní společnost. V roce 1998 byla činnost rozšířena o společnost s ručením omezeným.

5Berlinský Vít

Poskytování kominických prací - frézování, vložkování komínů, stavby vícevrstvých komínů, opravy a údržbu komínů, výpočet účinnosti spalinových cest a revize. K dalším činnostem patří montáže krbů a krbových kamen.

6CRYOS s.r.o.

2.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Šumperská 814, Rapotín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje průmyslového chlazení, mrazírenských a chladírenských boxů či tepelných, mobilních a kazetových čerpadel, podlahového vytápění, klimatizací aj.

7Kuttler Radomír- ELEKTROINSTALACE

Kladská 41, Staré Město
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti revizí a oprav elektrických zařízení či elektroinstalačních a elektromontážních prací.

8Hromosvody- Matějíček František

Nabízím montáže, opravy a revize hromosvodů v obci Bludov a okolí v okrese Šumperk. Provádím kontroly funkčnosti hromosvodů na starších domech. Zajišťuji také případné nutné opravy. Nabízím montáže nových uzemnění na novostavby. Práce provádím vždy v termínu a s důrazem na kvalitu provedení a…

9Vaňourek Miroslav

Společnost se zaměřením na protipožární ochranu stavebních konstrukcí, protipožární těsnění prostupů a komplexní Protikorozní ochrana stavebních konstrukcí, antikorozní úpravu ocelových konstrukcí, včetně tryskání a metalizace, jak na stavbách, tak i na dílně ve stávajících lakovnách i s možným…

10Ženožička Roman - elektropráce

Nabízíme elektromontážní a elektroinstalační práce. Nabízíme také prodej elektroinstalačních materiálů a stavební práce.


Revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Revize v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 75 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 68 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Šumperk.