Revize – Frýdek - Místek

1–10 firem z 109 nalezených Filtry

1Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Frýdek - Místek)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

2Výtahy-Elektro Žižka spol. s r.o.

Společnost se zaměřuje na elektroinstalace, montáže výtahů a revize elektrozařízení.

3LEDO F-M, s.r.o.

Palkovická 2146, Frýdek-Místek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na servis, revize a montáže průmyslového chlazení, klimatizace kanceláří a pracovních prostor. Společnost také dodává průmyslové chladicí a mrazicí skříně, přístěnné vitríny, obslužné pulty a gastro chlazení.

4Elektro Lipovský - elektromontáže, revize

Společnost nabízí elektromontážní a elektroinstalační práce.

5Válek Tomáš - elektromontáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Skotňa 67, Staré Město Bezdlužná

Nabídka elektromontážních a stavebních prací. K dalším činnostem patří revize elektroinstalací, strojů, nářadí, prodej elektro a stavebního materiálu.

6PIRES s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Míru 45 , Třinec, Kanada Bezdlužná

Provádíme montáže rozvodů plynu.Nabízíme také revize rozvodů.

7SUNJAS s.r.o.

Provádíme energetické audity, energetické posudky, průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme energetické poradenství a revize elektro.

8HAMROZI s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Polní 411 , Třinec
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na elektroinstalace, revize plynových zařízení, hromosvodů a elektřiny.Dále také instaluje tepelné zdroje, plynové kotelny, předávací a výměníkové stanice.

9INFRA HEAT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
1 Máje 495, Třinec 1
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme dodavatel elektrického podlahového topení s použitím úsporné uhlíkové folie. Provádíme realizace kompletních instalace el. topných folií vč. poradenství a měření infrakamerou, elektromontáže a revize, montáže, opravy a revize hromosvodů, realizace LOXONE chytrých domácnosti. Nabízíme topné…

10Kreuzmann Ondřej

Nabízíme elektroinstalace, elektromontáže a elektro revize. Dále provádíme opravy strojů, průmyslové elektromontáže a instalace televizních a počítačových sítí. Máme k dispozici pracovní plošinu s pracovní výškou 19m. Využíváme ji pro práci ve výškách (ořezání stromu, vyčištění špatně přístupných…


Revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Revize v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 109 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 98 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 33 firem v regionu Frýdek - Místek.