Revize – Uherské Hradiště

1–10 firem z 102 nalezených Filtry

1PAVELKA - VTP s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(33)
Vlčnov 531, Vlčnov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti voda-topení-plyn. Provádíme kompletní vodoinstalace, plynoinstalace, montáže vytápění, čištění kanalizací a dodávky solárních systémů. Dále dodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla. V neposlední řadě provádíme servis kotlů.

2Fresh Air, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Ořechov 193, Ořechov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na dodávky a montáže klimatizací, tepelných čerpadel, chladíren a mrazíren. Součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis a opravy námi dodaných i jiných technologií.

3EGW CRANES, s.r.o. - jeřáby, drapáky, ocelové konstrukce

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Záhonech 1467, Kunovice Bezdlužná

Opravy a výroby jeřábů, mostových, podvěsných, portálových, otočných jeřábů, drapáků, zdvihací a manipulační techniky a ocelových konstrukcí. Dále nabídky kabin, rozváděčů, dálkového ovládání. Mimo jiné provádíme práce autojeřábem (8t) a vysokozdvižnou plošinou (13m).

4HAKMAN - elektromontáže s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brněnská 1535, Staré Město

Elektroinstalace kontejnerů, kontejnerových staveb a veřejných zařízení od vypracování projektové dokumentace až po výchozí elektrorevize. Zajišťujeme služby internetového připojení, kamerových systémů, satelitní techniky. Poskytujeme webhosting. Likvidujeme použité PC a IT techniku.

5Valenta Zdeněk - hasící přístroje

Tučapy 41, Tučapy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabývám se prodejem i servisem hasicích přístrojů a hydrantů. Děláme také pravidelné revize na hasicí přístroje. Máme otevřeno každý všední den. V rámci našich služeb je i školení.

6A-Z ELEKTRO plus, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Za Humny 1463, Uherský Brod
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej a montáž elektroinstalačního a hromosvodového materiálu, osvětlovací techniky a domácích telefonů. Provádění elektroinstalačních prací. Poskytování poradenství.

7Houdek Stanislav - BT Servis

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Seifertova 1387, Staré Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti práce BOZP, požární ochrany, hygieny práce i ekologie, životního prostředí včetně revizí elektro, revizí plynových zařízení, revizí zvedací zařízení a tlakových nádob. Zavádíme systém OHSAS18001, koordinátora stavby. Nabízíme prodej hasících přistrojů a…

8Karlík Kamil - K-INSTALACE

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Podohradí 255, Nivnice Bezdlužná

Zaměřujeme se na kompletní dodávky a montáže rozvodů vody, kanalizace, ústředního i podlahového vytápění, domácí vodárny i tepelná čerpadla, solární systémy, kotle na plyn i tuhá paliva a biomasu. Provádíme projekty, revize a realizace plynových rozvodů a zařízení.

9MARING, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Brněnská 490, Staré Město Bezdlužná

Nabízíme zařízení pro měření a regulaci. Specializujeme na produkty společnosti Yokogawa, Siemens, ABB, Emerson, Krone a dalších.

10Baný Zdeněk1 pobočka

Provádíme revize a opravy elektrických zařízení nízkého napětí či hromosvodů, elektrických rozvodů a instalací.


Revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Revize v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 102 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 92 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 31 firem v regionu Uherské Hradiště.