Revize – Nový Jičín

1–10 firem z 76 nalezených Filtry

1Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Nový Jičín)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

2Glončák Martin - TVA servis

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 63, Fulnek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se montážemi a prodejem kamerových systémů a dalších elektronických zabezpečeních. Prodejem, montáží a servisem satelitní techniky, televizorů, počítačů a elektroniky. Nabízíme průmyslové i domácí LED osvětlení, elektroinstalace a hromosvody.

3Blaster Services s.r.o.- B-ENERGY1 pobočka

Půjčujeme elektrocentrály a dieselagregáty pro plánované odstávky, kalamitní stavy, revize či opravy vedení elektrické energie. Záložní zdroje elektrické energie půjčujeme, prodáváme i opravujeme a to včetně veškerých doplňkových služeb.

4HPH SERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kunín 182, Kunín
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Středisko požární ochrany. Poskytujeme veškeré protipožární služby, prodáváme hasicí přístroje, montujeme požární hydranty, protipožární dveře, atd. Provádíme revize, opravy, školení.

5GB ELEKTROSERVIS, spol. s r. o.

Rybníčky 247/26, Nový Jičín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Společnost zaměřená na projektování elektrických zařízení, elektromontáže, elektroinstalace, revize elektrických zařízení, revize zdvihacích zařízení, školení obsluhy zdvihacích zařízení.

6EMONIX elektric s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Sokolovská 157, Suchdol nad Odrou
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma nabízí servis a převíjení elektromotorů, míchadel a čerpadel kejdy a kalových. Provádí také elektromontáže, revize, instalaci hromosvodů.

7Schenk Robert- elektroinstalace

Tyršova 501/11, Kopřivnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma nabízí elektromontáže a elektroinstalace - hromosvody, kamerové systémy, satelity, antény, domácí telefony, videotelefony a revize do 1000V.

8Revize Pustějovský s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlčovice 137 , Kopřivnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na revize tlakových nádob, plynů a kotlů III. až IV. třídy, prohlídky tlakových nádob, nízkotlakých kotelen a ocelových konstrukcí hal a regálů. Poradenství na tlaková a plynová zařízení a ocelové konstrukce.

9Elbart elektroinstalace

Elbart elektroinstalace, se sídlem Hodslavice 92, 742 71, Hodslavice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů,…

10Jiří Květoň

Jiří Květoň, se sídlem Slezská 1948/30, 741 01, Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Revize v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 76 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 68 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Nový Jičín.