Revize – Nový Jičín

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Nový Jičín)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

2Glončák Martin - TVA servis

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 63, Fulnek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se montážemi a prodejem kamerových systémů a dalších elektronických zabezpečeních. Prodejem, montáží a servisem satelitní techniky, televizorů, počítačů a elektroniky. Nabízíme průmyslové i domácí LED osvětlení, elektroinstalace a hromosvody.

3Blaster Services s.r.o.- B-ENERGY1 pobočka

Půjčujeme elektrocentrály a dieselagregáty pro plánované odstávky, kalamitní stavy, revize či opravy vedení elektrické energie. Záložní zdroje elektrické energie půjčujeme, prodáváme i opravujeme a to včetně veškerých doplňkových služeb.

4HPH SERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Kunín 182, Kunín
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Středisko požární ochrany. Poskytujeme veškeré protipožární služby, prodáváme hasicí přístroje, montujeme požární hydranty, protipožární dveře, atd. Provádíme revize, opravy, školení.

5GB ELEKTROSERVIS, spol. s r. o.

Rybníčky 247/26, Nový Jičín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Společnost zaměřená na projektování elektrických zařízení, elektromontáže, elektroinstalace, revize elektrických zařízení, revize zdvihacích zařízení, školení obsluhy zdvihacích zařízení.

6EMONIX elektric s.r.o.

Sokolovská 157, Suchdol nad Odrou
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma nabízí servis a převíjení elektromotorů, míchadel a čerpadel kejdy a kalových. Provádí také elektromontáže, revize, instalaci hromosvodů.

7Schenk Robert- elektroinstalace

Tyršova 501/11, Kopřivnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma nabízí elektromontáže a elektroinstalace - hromosvody, kamerové systémy, satelity, antény, domácí telefony, videotelefony a revize do 1000V.

8Revize Pustějovský s.r.o.

Vlčovice 137 , Kopřivnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na revize tlakových nádob, plynů a kotlů III. až IV. třídy, prohlídky tlakových nádob, nízkotlakých kotelen a ocelových konstrukcí hal a regálů. Poradenství na tlaková a plynová zařízení a ocelové konstrukce.

9HUNSGAS s.r.o. (pobočka Příbor)75 poboček

Ostravská, Příbor
Otevřeno od 5:00

Čerpací stanice LPG. Prodej i plnění propanbutanových lahví, velkoobchodní dodávky LPG a propan-butanu pro pohon a topení. Provádíme revize elektrických zařízení, uzemnění i kalibrace detekce úniku plynu.

10HUNSGAS s.r.o. (pobočka Bílovec)75 poboček

Ostravská 260, Bílovec
Dnes už má zavřeno

Čerpací stanice LPG. Prodej i plnění propanbutanových lahví, velkoobchodní dodávky LPG a propan-butanu pro pohon a topení. Provádíme revize elektrických zařízení, uzemnění i kalibrace detekce úniku plynu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Revize v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 54 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 49 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Nový Jičín.