Revize – Opava

1–10 firem z 130 nalezených Filtry

1Lichý Milan - Elektro

3.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Vojanova 1731, Opava,Předměstí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se profesionálními elektromontážemi a elektroinstalacemi. Nabízíme vstupní, periodické i mimořádné revize elektra a revize hromosvodů. Součástí našich služeb jsou instalace domácích telefonů, opravy ručního nářadí a elektroinstalací nebo rekonstrukce bytových jader.

2Klement Pavel - komíny

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Cihelní 134, Branka u Opavy Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na vložkování komínů pro plyn a pevná paliva. Provádíme frézování komínů.

3Furch Jiří

Stará silnice 133, Opava Bezdlužná Ověřená

Nabízíme realizace, opravy i revize elektrických rozvodů či hromosvodů. Zabýváme se především montáží, instalací, rekonstrukcí, servisem a údržbou elektrických strojů, zařízení a hromosvodů.

4Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Opava)10 poboček

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

5DORMAT elektrotechnika s.r.o.

Kostelní 3318/2f, Kravaře
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dormat Elektrotechnika s.r.o. je firma zabývající je především realizací elektrorozvodů v bytových a rodinných domech na území celého Moravskoslezského kraje. Naše historie sahá do roku 1998 a v současné podobě firma funguje od roku 2003. Svým zákazníkům nabízíme veškeré elektroinstalační práce.…

6SATRO servis, s.r.o.1 pobočka

Elektroinstalační práce, montáže hromosvodů, měření a regulace topných systémů. Prodej i servis plynových kotlů.

7BENKO KLIMA, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
náměstí Svaté…, Opava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej i servis klimatizací, vzduchotechniky, bazénových odvlhčovačů, tepelných čerpadel, čističů vzduchu či centrálních vysavačů. Projekční činnost v oblasti technického zařízení budov. Montáž solárních kolektorů. Nabídka poradenství. Bankovní účet: 246978068/0300.

8GMH Elektro, spol. s r.o.

Jandova 1/5, Hlučín Bezdlužná

Provádíme montáže klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky a odvlhčovačů; jak do rodinných domů, bytů, tak i kanceláří. Poskytujeme pravidelné kontroly, servisní prohlídky a repase vzduchotechniky. Naše společnost vznikla v listopadu roku 1992. Specializujeme se na návrhy, dodávky a…

9KOMINICTVÍ KORS, spol. s r. o.1 pobočka

Na Návsi 225/104 , Ludgeřovice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provozujeme kominickou firmu. Provádíme frézování komínů, vložkování komínů, čištění komínů, revize komínů. Dále nabízíme zámečnické práce, kontroly spalinových cest, svařování, výroba atypických výrobků.

10Pracný Jiří- ELEKTRO

Zukalova 1335, Opava, Předměstí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pronajímáme montážní zdvihací plošinu.


Revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Revize v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize najdete 130 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 117 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 39 firem v regionu Opava.