Bortlík Roman - ARESY – logo společnosti Bortlík Roman - ARESY

Firma ARESY se zabývá revizí vyhraněných technických zařízení a automatizací a revizí elektrických systémů, tedy hlavně oblastí bezpečnosti a revizí elektroinstalací, elektrickými zařízeními strojů a výrobních linek.

Recenze

  • 5.0
    (1)

    firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 18

    aresy, revize elektroinstalace, Roman Bortlík, ceny elektro revize, revize výrobních linek, dozor nad elektroinstalacemi, revize solarních panelů a kolektorů, automatizace a revize elektrických systémů, projekce elektro a automatizace, elektrorevize bez omezení, revize jímacích soustav, servis a opravy mycích linek Autoequip, měření přechodových odporů, měření okamžitých napětí, školení dle vyhlášky 50 Sb., návrhy průmyslových automatů, měření únikových proudů, analýza sítě

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Zavřeno
  • Pondělí 08:00 – 17:00
  • Úterý 08:00 – 17:00
  • Středa 08:00 – 17:00
  • Čtvrtek 08:00 – 17:00
  • Pátek 08:00 – 17:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Bortlík Roman - ARESY

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.