Automatizace, robotizace – Morava

1–10 firem z 154 nalezených Filtry

1Hadyna - International, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Teslova 1118, Moravská Ostrava a…
Otevřeno od 7:00
Ověřená

Dodávky svařovací techniky, svařovacích hořáků, materiálů, stolů a traktorů. Dále nabízíme brusivo, hadice, vozíky, technické plyny, ochranné pomůcky a odsávání zplodin. Provádíme robotizace pracovišť i výrobních linek. Poskytujeme servis a velkoobchodní prodej zařízení.

2REMA-pro, s.r.o.

Brněnská 1116, Modřice Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na výrobu rozvaděčů, průmyslové automatizace a silnoproudou elektrotechniku. Provádíme kompletní realizace elektroinstalace od projektování elektroinstalace až po montáž rozvodů a finální oživení technologických celků a automatizovaných provozů.

3Summa spol. s r. o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krenišovská 724, Vikýřovice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se vývojem a výrobou průmyslových odmašťovacích strojů a výrobou čisticích strojů z nerezové oceli. Součástí našich služeb je odborný servis těchto strojů. Náš výrobní program tvoří karuselová zařízení, bubnová zařízení, komorová zařízení a další ultrazvuková zařízení.

4KUČERA - Spínací technika s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí U Václava 8, Bořitov Bezdlužná

Firma se specializuje na nízkonapěťovou spínací techniku – především časová a hlídací relé. Dále na prvky automatizační techniky pro snímání a měření elektrických i neelektrických veličin a jejich následné zpracování.

5AXIMA, spol. s r. o. - elektrotechnika1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(38)
Vídeňská 204/125, Brno-Přízřenice

Působíme v oboru vývoj, projektování, výroba. průmyslových napájecích zdrojů, nabíječů akumulátorových baterií.

6Ing. Kolařík Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Březina 17, Tišnov Bezdlužná

Nabízíme montáž elektrorozvaděčů dle vlastního projektu nebo zakázkovou výrobu dle požadavku zákazníka. Výrobu průmyslových automatů, ovládacích panelů a dalšího příslušenství.

7MEDAEX - PLAST - international s.r.o.

Předmětem podnikání firmy je prodej a výroba přesných, kvalitních plastových produktů a komponentů. Přesnosti obrábění dosahujeme pomocí moderních CNC strojů. Našimi zákazníky jsou firmy z oblasti přístrojové a lékařské techniky, strojírenství, automatizace, elektrotechniky a elektroniky.

8RITEK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kotkova 3582/19, Znojmo Bezdlužná

Průmyslová automatizace, opravy a rekonstrukce strojů.

9TECHNICKO-INŽENÝRSKÉ SLUŽBY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 334/47A, Letovice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firmu založil v r. 1992 Bohuslav Kalas. Ve svém výrobním programu se zaměřil na konstrukci a broušení speciálních nástrojů. Z důvodu celkové expanze firmy byl zakoupen výrobní areál o rozloze 3.500 m2, kde kromě broušení a výroby nástrojů přibyla výroba speciálních jednoúčelových zařízení,…

10GEMAX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Lipová alej 752/1, Hodonín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se dodávku technologických zařízení různého stupně automatizace do průmyslových podniků. Máme silné technické zázemí, vyškolený kolektiv a naše výrobky odpovídají posledním trendům v oboru. Dodáváme dílčí zařízení i komplexní celky, dbáme na kvalitní servis a zpětnou vazbu…


Automatizace, robotizace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Automatizace, robotizace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Automatizace, robotizace najdete 154 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 139 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 46 firem v regionu Morava.