Automatizace, robotizace - Brno - venkov

1 - 8 firem z 8 nalezených

Ing. Kolařík Petr

Tišnov, Březina 17 kontakt +420 549 410 545

Nabízíme montáž elektrorozvaděčů dle vlastního projektu nebo zakázkovou výrobu dle požadavku zákazníka. Výrobu průmyslových automatů, ovládacích panelů a dalšího příslušenství.

web www.mkm-konsorcium.cz

POWERBRIDGE spol. s r.o.

Popůvky, Vintrovna 460/5c kontakt +420 543 427 411

Nabízíme komplexní řešení energetického zabezpečení včetně analýzy sítě. Zakázku zajistíme od podání návrhu po realizaci. Dodáváme a instalujeme náhradní zdroje energie a motorgenerátory pro protipožární zařízení a nouzové osvětlení. Zajišťujeme servis systémů napájení jako jsou elektrocentrály, záložní zdroje či dieselagregáty.

web www.powerbridge.cz

IMI International s.r.o. - pneumatické prvky

Modřice, Evropská 852 kontakt +420 532 278 111, (2 pobočky)

Vyrábíme kompletní sortiment pneumatických, hydraulických prvků a systémů jako jsou pneumatické válce, ventily, úpravy vzduchu, vakuové prvky, tlakové spínače, šroubení, hadice, příslušenství použitelné i pro oblasti s extrémním zatížením teplotním, tlakovým, vibračním, agresivních medií a nebezpečím exploze. Vyvineme speciální provedení určené přímo pro vaši aplikaci. Působíme v oblastech jako jsou: kolejová a komerční vozidla, medicínská technika, energetika, chemický a petrochemický průmysl.

web www.norgren.cz

Balluff CZ s.r.o. - snímače

Veverská Bítýška, Dlouhá 34 kontakt +420 549 421 036, (3 pobočky)

Nabídka indukčních, optoelektronických, kapacitních, magnetických snímačů, elektromechanických polohovacích spínačů, lineárních odměřovacích Micropulse, identifikačních systémů RFID a komponentů pro průmyslové sběrnice. Ultrazvukové a rotační snímače.

web www.snimace.cz

ROLTECH spol. s r.o. (pobočka Ostrovačice)

Ostrovačice, Žebětínská 24 kontakt +420 546 428 080, (1 pobočka)

Děláme roletové a dále okenní příslušenství a automatiku pro okna i dveře a dále zastupujeme značky Geze a Hahn i BKV.

web www.roltech.cz

KREMTECH SPRAYING SYSTEMS, s.r.o. (pobočka Ostopovice)

Ostopovice, U Kaple 11/11 , (1 pobočka)

Poskytuujeme prodej a také servis stříkací techniky KREMLIN-REXSON pro průmysl a truhláře a dále nabízíme stříkací pistole AIRLESS a AIRMIX a elektrostatika i také automatické linky a elektronicky řízené dvoukomponentní směšovací systémy a centrální rozvody NH a extruze 2-K materiálů.

web www.kremtech.cz

Balluff CZ s.r.o. (pobočka Kuřim)

Kuřim, Blanenská 1859 kontakt +420 549 421 036, (3 pobočky)

Poskytujeme nabídku indukčních a optoelektronických a kapacitní a magnetické snímače a elektromechanické polohové spínače a lineární odměřování Micropulse. A dále nabízíme identifikační systém RFID i také komponenty pro průmyslové sběrnice a naši nabídku doplňují ultrazvukové a rotační snímače.

web www.snimace.cz

CONTROLSOFT s.r.o.

Veverská Bítýška, Hvozdecká 568 kontakt +420 603 455 071

Komponenty průmyslové automatizace, řízení technologických procesů pro výrobní, laboratorní, zkušební technologie.

web www.controlsoft.cz