Repase, repasované výrobky – Morava

Přemýšlíte nad pořízením repasovaného zboží? Repasované zboží je stále více populárnější a zájem o něj je čím dál tím větší. Vyniká řadou výhod, ale i nevýhodami, se kterými je nutné počítat. Firmy zabývající se repasováním výrobků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

1Petr Bulava – TURBO-REPAS

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Lichnov 10, Lichnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na repase a opravy turbodmychadel u osobních a užitkových automobilů. Repase turbodmychadel zajišťujeme pomocí profesionální diagnostiky. Mezi naše další služby patří výkup turbodmychadel a prodej náhradních dílů turba.

2Ing. Štěpán Nezbeda – Servis, opravy a repase zemědělských strojů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Zámečku 595, Újezd u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se servisem strojů a opravami strojů značky PETKUS. Zajišťujeme i kompletní repase strojů PETKUS na úroveň nového stroje, prodej strojů a náhradních dílů a příslušenství pro celou řadu PETKUS. Kontaktujte nás! Vždy držíme smluvené termíny.

3LABOR machine s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní 424, Otice Ověřená

Prodáváme, dodáváme a kalibrujeme zkušební trhací stroje Testometric, tvrdoměry Rockwel, Brinell, Vickers, Scharpyho kladiva, snímače síly a repasované stroje. Naše společnost vybudovala vlastní kalibrační laboratoř, která splňuje nejpřísnější požadavky.

4AGREGA, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(133)
Polní 46, Bludov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a autorizovaným servisem vozů Peugeot a Citroën. Provozujeme také autorizovaný servis Bosch pro vozidla všech značek. Mezi naše další služby patří opravy autoagregátů. Kontaktujte nás!

5Pneuservis Poláček, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 906 , Ždánice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme pneumatiky a výfuky. Nabízíme repase a opravy strojního vybavení pneuservisu. Již 20 let Vám nabízíme kompletní služby pneuservisu a autoservisu.Další naší činností je prodej pneumatik, litých i plechových disků, ozdobných krytů kol, duší, autobaterií, autolékáren, filtrů, žárovek,…

6ELPA, spol. s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem, instalací, servisem a repasí jeřábů a příslušenství. Nabízíme produkty firem Demag, Balkancar, Ortec, Akap, Liftcat, HBC - jejich instalaci, servis a opravy. Dále provádíme opravy a repase starší techniky. Pokud máte jakékoliv otázky, náměty nebo podněty, budeme rádi…

7Mobidig s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tovární 718/13, Brno-Chrlice Bezdlužná

MOBIDIG s.r.o., výroba a montáže mostových a otočných jeřábů a formovací techniky pro stavebnictví. Výroba a repase formovací techniky pro výrobu stavebních prefabrikátů.

8SLB ,spol. s r. o.

Společnost SLB se již více než 20 let specializuje na vývoj a zakázkovou výrobu nestandardních valivých ložisek, tedy ložisek, která nenajdete v katalozích výrobců běžných ložisek. Za nestandardní lze přitom považovat ložisko, které nemá vnější rozměry odpovídající rozměrovému plánu ISO, či jiným…

9PREMAGAS CZECH s.r.o.1 pobočka

Děláme výrobu turbínových plynoměrů RTP a ATPE a RPTE a D ve velikost G65-G650 a nedílnou součástí naší nabídky nových plynoměrů je i kompletní servis v rámci záruční doby i opravy a ověřování a repase všech typů turbínových plynoměrů staršího data výroby.

10Čech Michal

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Podivínská 1297, Velké Bílovice

Firma Zámečnictví Čech vznikla v roce 2003. Z počátku se jednalo o práci, která se soustředila na oblast zakázkové výroby lehčí a středních zámečnických konstrukcí. Postupem času nám lepší a kvalitnější zařízení firmy umožnilo realizovat stále větší zakázky a dostat se tak až k řešení kompletních…


Repase, repasované výrobky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Repase, repasované výrobky v lokalitě Morava – detailní popis

Repasované zboží je zboží, které už bylo použito a bylo odkoupeno společností, která se zabývá repasováním. Za repasované zboží se považuje i zboží, které bylo vystaveno v obchodě nebo jednorázově použito na předváděcí akci. Opakem repasovaného zboží je nové zboží, které ještě nebylo použito a je v originálním balení. Hlavním rozdílem mezi repasovaným a novým zbožím je jeho stav. Repasované zboží má oproti novému zboží několik výhod, ale i nevýhod. K největší výhodě repasovaného zboží patří jeho cena, která bývá mnohem nižší než u nového zboží. Největší nevýhodou je jeho životnost, u které je nutné počítat s tím, že může být kratší. Avšak i repasované zboží může mít někdy stejně dlouhou životnost jako zboží nové. 

Repase je proces, při kterém dochází k rozebrání nějakého výrobku, k jeho prohlídce, renovaci a znovu sestavení do provozuschopného stavu. Některé součásti výrobku mohou být v rámci repase očištěny, opraveny, nahrazeny novými, zbroušeny, natřeny nebo i jinak ošetřeny. Na trhu existují i speciální repasní sady nářadí a náhradních dílů, které usnadňují repasi. Repasovat lze téměř jakékoliv výrobky, avšak nejčastěji se repasují počítače, notebooky, tiskárny, telefony, motory, baterie, kompenzační pomůcky a mnoho dalších výrobků. 

Výhody repasovaných výrobků

  • Mají nižší pořizovací cenu
  • Jejich používání šetří životní prostředí 
  • Většinou se repasují výrobky, které jsou velmi kvalitní a odolné

Nevýhody repasovaných výrobků

  • Mohou mít nižší životnost
  • Většinou mají kratší záruku
  • Jednotlivé komponenty mohou být zastaralé nebo poškozené