Technické kurzy, školení – Morava

Zlepšete své technické dovednosti a rozšiřte své znalosti v technických oblastech. Přihlaste se technický kurz. Díky absolvování technického kurzu můžete také získat lepší pracovní postavení. Přehled technických kurzů a školení v lokalitě Morava.

1–10 firem z 404 nalezených Filtry

1MD ORSUS services s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hraničné Petrovice…, Hraničné Petrovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti výškových prací. Provádíme školení práce ve výškách, poskytujeme odborné poradenství pro výškové práce, zajišťujeme prodej a revize OOP proti pádu. Sami provádíme práce ve výškách – rizikové kácení, mytí oken, čištění okapů a další práce.

2Střední škola technická a gastronomická Blansko1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bezručova 1601/33, Blansko Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole technické a gastronomické Blansko nabízíme mnoho zajímavých oborů jak maturitních, tak i učebních. Studujte u nás obor Mechanik seřizovač, Mechanik elektrotechnik, Nástrojař, Elektrikář nebo Kuchař - číšník.

3Školení řidičů s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nákladní 3179/1, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme školicí středisko. Nabízíme školení a kurzy pro řidiče – vstupní školení k získání průkazu profesní způsobilosti řidiče, školení řidičů vozidel do 3 500 kg neboli školení řidičů referentů, školení řidičů vozidel nad 3 500 kg a školení obsluhy vysokozdvižných vozíků. Nabízíme…

4REV servis ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Hlavní třída 843/54, Ostrava-Poruba Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na opravy a revize vyhrazených zdvihacích zařízení. Specializujeme se na servis a opravy jeřábů, revize ocelových konstrukcí a revize tlakových nádob. Součástí našich služeb je školení jeřábníků a zpracování dokumentace pro zdvihací zařízení.

5Svařečská škola Interprodukt s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám svářečské kurzy, periodické zkoušky, zaškolení, doškolení a přezkoušení svářečů. Dále poskytujeme konzultační poradenství v oboru svařování, zámečnické, soustružnické a svářečské práce. Navštivte naši svářečskou školu v Brně.

6TRAS, spol. s r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Podvesná XVII 3833, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Řidičské oprávnění skupin B-osobní automobil, C-nákladní automobil, D-autobus, E-vlek. Dále zajišťujeme školení řidičů, kondiční a zdokonalovací jízdy, přípravu na vrácení řidičského oprávnění.

7I & T Svářečská škola - Ing. Tomanová Ivana2 pobočky

Anenská 405/7, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme svářečská škola působící již od roku 1999 a do dnešní doby jsme připravili velké množství svářečů pro výkon povolání svářeče. Naše škola se nachází v areálu na ulici Anenská 7, Hodonín. Svým zákazníkům nabízíme odborné služby mimo jiné výběr z několika variant kurzů. Svou nabídkou chceme…

8TESYDO, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské náměstí…, Brno-Komárov Bezdlužná

Technická činnost, školící činnost, zkušební činnost, certifikační činnost, inspekční činnost. Poradenství v oblasti technických zařízení a kovových konstrukcí výrobků.

9Elko autoškola,s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Pražská 1965/5, Blansko Bezdlužná

Nabízíme řidičské kurzy, kondiční jízdy, školení řidičů, referentské zkoušky, osvědčení profesní způsobilosti řidiče a autobusovou dopravu. Máme provozovny v Blansku a Boskovicích.

10Ing. Jana Radová- AR autoškola4 pobočky

3.1
★★★★★
★★★★★
(24)
Kollárova 351/15, Hustopeče
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka výcviku skupin AM, A1, A18, A21, B, C, CE, D, kondičních a zdokonalovacích jízd. Dále nabízíme školení řidičů. Více informací se dozvíte na naší webové stránce.


Technické kurzy, školení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Technické kurzy, školení v lokalitě Morava – detailní popis

Technické kurzy poskytují účastníkům odborné znalosti a praktické dovednosti v mnoha technických oborech. Tyto kurzy jsou určeny pro lidi, kteří chtějí rozvíjet své technické znalosti a dovednosti, ať už pro zlepšení své kariéry nebo pro osobní rozvoj.

Technické kurzy mohou být nabízeny v různých formách, včetně tradičních prezenčních kurzů, online kurzů, kombinovaných kurzů a kurzů na pracovišti. Většina technických kurzů je strukturována tak, aby obsahovala teoretickou i praktickou část. Účastníci se nejdříve učí teorii, kterou následně aplikují v praxi.

Většina technických kurzů je zakončena možností získat certifikát pro úspěšné absolventy kurzu.

Technické kurzy se zaměřují na tyto obory: doprava, důlní průmysl, energetika, elektro, fotovoltaika, chemický průmysl, odpadové hospodářství, plyn, stavebnictví, strojírenství, svařování, školení řidičů, telekomunikace, vodní hospodářství, zpracovatelský průmysl a další.

Benefity absolvování technického kurzu

 • Zlepšení odborných dovedností
 • Zvýšení odborných znalostí
 • Zvýšení produktivity a efektivity při práci
 • Rozšíření kariérních možností
 • Zlepšení pracovního postavení 
 • Zvýšení konkurenceschopnosti na trhu práce
 • Zlepšení způsobilosti řešit technické problémy
 • Možnost pracovat s novými technologiemi a nástroji
 • Zlepšení týmové spolupráce
 • Vylepšení pracovních procesů
 • Větší spokojenost s prací díky nově získaným dovednostem