Požární ochrana, zabezpečení – Opava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se prodejem hasičské techniky a vybavení pro hasiče. Nabízíme vám hadice, proudnice, rozdělovače, motory, čerpadla a mnoho dalšího. U nás zakoupíte také vybavení pro požární sport. Součástí našich služeb je servis hasičské techniky.

Poslat poptávku nevrela.com 604 907 120

Prodej a servis hasičské techniky a náhradních dílů. Dále i motory, čerpadla, chlazení motorů, nádrže, filtry a kryty. Nabízíme měděné trubky, obaly na proudnici, nepromokavé plachty a vozíky. Prodáváme modely hasičských aut, přilby a hračky. Dále nabízíme zámečnické práce a kovovýrobu.

Poslat poptávku nevrela.com 604 907 120

Zaobíráme se prodejem kamerových a bezpečnostních systémů. Dále dodávám požární signalizace, přístupové a docházkové systémy. Mimo jiné i domovní telefony a video telefony.

Poslat poptávku stopzlodejum.cz 553 627 212

Provádím montáže silnoproudých i slaboproudých rozvodů a elektrorevize. Společnost Rudolf Langer vznikla v roce 1992 se specializací na montáž a opravy elektrických zařízení v průmyslových provozech, obytných objektech a budovách občanské vybavenosti.

Poslat poptávku firmalanger.cz 736 632 940

Vojtěch Kroulík - konzultace, instalace a servis požárních hlásičů, se sídlem Šilheřovická, 747 14, Markvartovice, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Více informací naleznete na našich webových…

Poslat poptávku vk-pozarni-hlasice.webnode.cz 732 821 530

Nabídka vypracování požárně bezpečnostních řešení staveb. Dále školící i dokumentační činnosti na úseku požární ochrany a bezpečnosti práce.

Poslat poptávku 606 344 631

Služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Zpracuji dokumentaci či školení BOZP a PO.

Poslat poptávku dnapo.cz 774 184 178

Projekční a kontrolní činnosti na úseku požární ochrany včetně zpracování dokumentace PO i základní dokumentace BOZP.

Poslat poptávku 603 520 895

Nabídka komplexních prací v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Poslat poptávku bpo-dubovy.cz 739 448 571

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Požární ochrana, zabezpečení najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Opava.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.