Požární ochrana, zabezpečení – Uherské Hradiště

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Návrhy a instalace zabezpečovacích a požárních systémů, kamer a kontrol docházky i přístupu. Provádění školení a vzdělávaní v oblasti varovných a informčních systémů. Poskytování poradenství a konzultací v oblasti varování a vyrozumění. Nabídka technického dozoru investora.

Poslat poptávku 572 626 730

Prodáváme hasicí přístroje. Dále i hydranty, požární hlásiče a dveře, bezpečnostní tabulky, požární ochranu staveb Promat. Nabízíme i služby a školení v oblasti PO a BOZP. Zaobíráme se zpracováním kompletní dokumentace v PO a BOZP. Mimo jiné montujeme protipožární a bezpečnostní dveře.

Poslat poptávku hasteko.cz 604 728 237

Poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti práce BOZP, požární ochrany, hygieny práce i ekologie, životního prostředí včetně revizí elektro, revizí plynových zařízení, revizí zvedací zařízení a tlakových nádob. Zavádíme systém OHSAS18001, koordinátora stavby. Nabízíme prodej hasících přistrojů a…

Poslat poptávku ebtservis.cz 572 541 617

Prodej bezpečnostních a ozvučovacích systémů. Dále i požárních či elektrických signalizací a strukturovaných kabeláží. Zpracujeme bezpečnostní dokumentace. Nabízíme Vám také službu svařování optických vláken.

Poslat poptávku security.cz 533 433 251

Ing. Petra Lukešová, se sídlem Uherský Brod, 686 05, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany Poskytování…

Poslat poptávku bezpecnost-prace-a-pozarni-ochrana7.webnode.cz 774 205 030

Poskytuji poradenství a komplexní služby. A to v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Nabízím i služby koordinátora BOZP.

Poslat poptávku mimranek.webmium.com 777 277 540

Nabízím komplexní školení v oblasti protipožární ochrany. A to budov včetně zpracování dokumentace.

Poslat poptávku 602 860 986

Nabízím poradenské služby v oblasti požární ochrany a silniční přepravy nebezpečných věcí (ADR).

Poslat poptávku 608 617 053

Servis a prodej hasicích přístrojů. Dále i hydrantových systémů, suchovodů, požárních hlásičů. Specializujeme se na vnější úpravu hasícího přístroje, vylepování kontrolního štítku, zaplombování nebo kontrolu úplnosti a funkčnosti hasicího přístroje. Nabízíme školení v oblasti bezpečnosti a požární…

Poslat poptávku martin-navratil.cz 777 963 463

Nabídka projektů v oblasti požární ochrany.

Poslat poptávku 572 557 326

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Požární ochrana, zabezpečení najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Uherské Hradiště.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.