Požární ochrana, zabezpečení – Zlín

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme vaším dodavatelem bezpečnostních technologií již 30 let. Nabízíme vám pulty centrální ochrany, kamerové systémy, elektronické zabezpečení (poplachové zabezpečovací systémy), požární signalizace, napojování EPS na PCO HZS Zlínského kraje, GPS sledování objektů a další technologie.

Poslat poptávku systemplus.cz 577 211 157

Komplexní bezpečnostní služby. Dále fyzická ostraha objektů, pořadatelská a detektivní služba, elektrická zabezpečovací a požární signalizace, kamerové systémy, pult centralizované ochrany, bezpečnostní projekty a audity. Mimo jiné poskytujeme EZS, EPS, CCTV, PCO. Otevřeno nonstop.

Poslat poptávku moba-sl.cz 577 981 373

Všem zákazníkům vytvoříme zdarma individuální cenovou nabídku, dle jeho požadavků. Dále nabízíme kamerové systémy Closed Circuit Television, uzavřené televizní okruhy (veřejné televizní vysílání je přístupno komukoliv, CCTV obraz je přístupný pouze tomu, kdo je zapojen do konkrétního CCTV okruhu.

Poslat poptávku pswnet.cz 776 602 323

Zaobíráme se revizemi plynových zařízení bytových i nebytových prostor. Provádíme také i montáž domovních plynovodů a instalace a servis spotřebičů na zemní plyn a propan butan. Dále prodáváme detektory plynů, hlásiče požáru a cigaretového kouře a dalších produkty sloužících k ochraně zdraví a…

Poslat poptávku gasedo.cz 603 449 189

Popis činnosti firmy: Zabýváme se prodejem OOPP, výstroj a výzbroj hasiče, záchranných sborů. Dýchací technika,přilby pro hasiče, policii a průmysl, únikové kukly, ochrana sluchu a zraku, stacionární a přenosné detektory plynu, detekce plynu, analyzátory.

Poslat poptávku eurofire.cz 577 320 382

HSE Profi & Consulting, s.r.o., se sídlem Žlutá 483, 760 01, Zlín-Kudlov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 82112, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

Poslat poptávku hseprofi.cz 722 009 844

PREVENTADO, se sídlem nám. T. G. Masaryka 588, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 86522, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 20 - 24 zaměstnanci. Předmětem podnikání je:…

Poslat poptávku preventado.cz 777 003 773

Hasičská a záchranářská výzbroj a výstroj. Dále dodáváme vše pro hasiče, záchranáře a požární bezpečnost staveb. Požární ochrana i bezpečnost práce pro organizace a podnikatele. Mimo jiné revize, opravy, prodeje, montáže, dokumentace, školení, outsourcing PO a BOZP.

Poslat poptávku vyzbrojna.cz 577 105 927

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP), požární ochrana (PO), školení BOZP (prezenční, e-learningová), pracovnělékařské služby a podniková ekologie. Dále za Vás sledujeme všechny zákonné lhůty (lékařské prohlídky, školení, revize apod.).

Poslat poptávku preventado.cz 774 442 612

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Požární ochrana, zabezpečení najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Zlín.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.