Požární ochrana, zabezpečení – Prostějov

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme komplexní zabezpečení objektů elektrickou zabezpečovací a požární signalizací, systémy průmyslové televize a přístupovými systémy na bázi osobních karet. Dále i poskytujeme systémy domácího telefonu, společné televizní antény, strukturovanou kabeláž a ozvučovací systémy.

Poslat poptávku cmsecurity.cz 582 334 036

zajišťuje kompletní služby v oblasti požární ochrany od prodeje hasicích přístrojů a hydrantových systémů po zpracování požární dokumentace a poradenskou činnost, prodej bezpečnostních tabulek a dalších potřeb pro bezpečnost.Poskytujeme také mezinárodní a tuzemskou autodopravu od dodávek až po…

Poslat poptávku marakou.cz 582 333 400

Zaměřujeme se na montáže slaboproudých systémů. Nabízíme instalaci satelitů, DVB-TV antén, zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, požárních systémy, datových rozvodů, počítačových sítí, zajišťujeme DVB-TV příjem, datové přenosy.

Poslat poptávku 2maxplus.cz 777 838 777

Montáž a prodej hasicích přístrojů, přenosných i pojízdných s pravidelnou kontrolou, opravou a ekologickou likvidací. Plnění CO2 a prodej technických plynů. Prodej bezpečnostních tabulek a možnost lakování mokrým lakem či komaxitování.

Poslat poptávku haspo-prostejov.cz 582 343 225

Nabízíme rekvalifikační kurzy pro dospělé a mladistvé v oborech obsluha motovozíku, zedník, skladník, strážný, truhlář a mnoho dalších. Dále i nabízíme školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a školení pro zaměstnance firem.

Poslat poptávku institutpv.cz 582 332 344

Prodej a servis výpočetní i kancelářské techniky. Odvirování PC, obnovení dat z hard disku, USB i paměťových karet fotoaparátů. Komplexní analýza a vyčištění systému, optimalizaci, defragmentaci, instalaci Windows a dalšího softwaru.

Poslat poptávku tjcomputers.cz 582 396 168

Montáž a servis. A to zabezpečovací systémy, alarmy, zabezpečení objektů, kamerové systémy, strukturovaná kabeláž, počítačové sítě, přístupové a docházkové systémy, domácí telefony a videotelefony, anténní systémy, požární signalizace, telefonní ústředny.

Poslat poptávku kacafirek.cz 777 891 408

Elektromontážní práce, montáže hromosvodů, revize elektro. Mimo jiné dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy a elektronickou požární signalizaci. Zajišťujeme i realizace a projekce. Provádíme montáž ochrany okapů a svodů proti zamrzání.

Poslat poptávku 608 752 490

Jsme zaměřeni na kontrolu a prodej hasicích přístrojů, revize požárních vodovodů a školení v oblasti PO a BOZP.

Poslat poptávku kohapvrba.byl.cz 602 854 534

Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany.

Poslat poptávku 777 837 049

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Požární ochrana, zabezpečení najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Prostějov.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.