Požární ochrana, zabezpečení – Hodonín

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Dodáváme, montujeme a servisujeme zabezpečovací a kamerové systémy, požární signalizaci i ostatní slaboproudé zařízení. Nabízíme elektroinstalační materiál (kabely, zásuvky, vypínače, jističe, svítidla).

Poslat poptávku elektromarkt.cz 511 112 856

Nabídka komplexních služeb pro hasiče, požární ochrana, hasicí prostředky, požární výstroje, výzbroje a pracovní nářadí pro hasiče.

Poslat poptávku perspekta.cz 734 572 796

Zajišťujeme technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany. Prodáváme hasící přístroje a techniku. Věnujeme se v rámci bezpečnosti ochrany zdraví při práci analýze rizik, školení zaměstnanců a řidičů, kategorizaci prací a BOZP dokumentaci.

Poslat poptávku pbalfa.cz 602 952 947

Poskytujeme široký sortiment služeb v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce, jsme smluvními partnery domácích i zahraničních výrobců prostředků požární ochrany. Provádíme technický servis pro hasičské sbory, zahájili jsme výrobu technického vybavení na požární sport.

Poslat poptávku babik-po.cz 518 376 105

V současné době poskytujeme fotovoltaické elektrárny na klíč, anténní a satelitní systémy individuální i společné, satelitní systémy pro domácnosti, jachty, nákladní auta, karavany atd., elektronické zabezpečovací a požární systémy (EZS+EPS), kamerové zabezpečovací a monitorovací zařízení (CCTV),…

Poslat poptávku rates.cz 518 341 300

Hastech Servis s.r.o., která poskytuje komplexní servis prostředků požární ochrany - zahrnující zejména kontroly a opravy hasicích přístrojů, hydrantových systémů ale i protipožárních ucpávek, protipožárních uzávěrů a další řady zboží a služeb.Díky široké řadě spolupracujících osob poskytujeme…

Poslat poptávku hastech-servis.cz 777 309 903

HT control s.r.o., se sídlem Blatnice pod Svatým Antonínkem 470, 696 71, Blatnice pod Svatým Antonínkem, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 116513, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2020. Pracuje u…

Poslat poptávku 603 436 891

Poskytujeme poradenství v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, ekologie a systémů řízení jakosti či environmentu.

Poslat poptávku firemniservis.cz 515 159 105

Nabízíme zabezpečení bytů, kanceláří a objektů, montáž bezpečnostních a protipožárních dveří a zámků a prodej trezorů.

Poslat poptávku eddy.cz 518 344 917

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Požární ochrana, zabezpečení najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Hodonín.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.