Požární ochrana, zabezpečení – Břeclav

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provádíme komplexní služby a poradenství a to v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany ekologie a ekonomiky. V naší nabídce dále naleznete komplexní úklidové služby a náš provoz prádelny.

Poslat poptávku bezpo-ekon.cz 519 346 343

Společnost NetSERV, s.r.o. se profiluje na trhu informačních technologií již řadu let s cílem poskytnout zákazníkům komplexní služby a maximálně vyhovět jejich požadavkům a potřebám. Pracovní tým společnosti tvoří zejména specialisti v oblasti IT, WAN, a LAN technologií, kteří mají v některých…

Poslat poptávku netserv.cz 539 029 029

Zabýváme se montáží, servisem a poradenstvím v zabezpečovacích systémech. Nabízíme kamerové a bezpečnostní systémy. Poskytujeme připojení k pultu centrální ochrany. Cenovou nabídku zpracujeme zdarma.

Poslat poptávku zabezpecuje.cz 733 699 311

BPPO SERVIS Ing. Ivo Štěpánek, se sídlem Husova 3136/25, 690 02, Břeclav, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

Poslat poptávku 603 265 496

Školíme v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Nabízíme kurzy pro řidiče motorových vozíků a služby v oblasti mimoškolní výchovy a vzdělání.

Poslat poptávku 608 626 659

Poskytujeme komplexní služby a to v oblasti BOZP a PO a děláme zpracování dokumentace a provádění školení i kontroly na pracovišti a konzultace a poradenství.

Poslat poptávku vciprysova.webnode.cz 519 373 579

Provádíme poradenskou činnost a děláme tvorba systému v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci a požární ochrany i také životního prostředí.

Poslat poptávku 608 313 269

Poskytujeme služeby v oblasti požární ochrany a děláme výchozí revize hydrantů a příprava staveb ke kolaudaci a také návrhy řešení zařízení pro zásobování požární vodou.

Poslat poptávku 604 231 540

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Požární ochrana, zabezpečení najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Břeclav.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.