Požární ochrana, zabezpečení – Přerov

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se komplexním zajištěním bezpečnosti a ochrany zdraví. Nabízíme hasicí přístroje, hasicí zařízení, hydranty, protipožární dveře a protipožární nátěry.

Poslat poptávku ekohas.cz 581 696 096

Elektro Bukáček s.r.o. nabízí služby elektroinstalačních prací. Do jejich nabídky patří elektroinstalace průmyslových a obchodních objektů, měření, regulace a výroba rozvaděčů, elektrické vytápění, projekce a revize elektroinstalací, zabezpečovací systémy a další.

Poslat poptávku elektrobukacek.cz 581 738 757

Nabízíme provedení bytových a průmyslových rozvodů, kabelových přípojek, hromosvodů. Zajišťujeme projekční činnost, montáže, opravy a modernizace elektrickoinstalace, kompenzace NN, revize elektrických zařízení.

Poslat poptávku remo.cz 581 735 036

Bezpečnostní agentura KEN střeží v rámci olomouckého kraje řadu významných podniků, současně má na pultu centrální ochrany napojených přes 600 klientů.

Poslat poptávku ken.cz 581 215 561

Společnost HASEO, v.o.s. poskytuje služby v oblasti revizí požárních hydrantů, protipožárních dveří či kontroly a plnění tlakových lahví a hasicích přístrojů.

Poslat poptávku haseo.cz 581 612 190

Nabízíme ostrahu budov i osob. Nabízím služby i oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Poslat poptávku smoos.cz 581 607 123

Firma se zabývá elektroinstalační montáží staveb a průmyslových rozvodů. Instalace hromosvodů, počítačových sítí i požární signalizace. Montáže slaboproudých zařízení.

Poslat poptávku hp-elmonn.cz 588 000 039

Zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a veškeré revize (plynu, elektro, hromosvodů, hydrantů a další). Nabízíme pracovní oděvy, pracovní obuv, zdravotní obuv, hasicí přístroje, požární hlásiče, bezpečnostní tabulky.

Poslat poptávku slop.cz 777 562 943

Firma nabízí distribuci elektronického a požárního zabezpečení. V nabídce naleznete zabezpečovací systémy EZS, GSM alarmy, S-DVR, NVR systémy, analogové a IP kamery, videotelefony, hlásiče požáru, detektory CO a další.

Poslat poptávku bezpecnejsidomov.cz 775 553 970

Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, bezpečnosti staveb, školení BOZP, servis a revize. Zabezpečujeme kvalitní uspokojování potřeb zákazníků při realizaci dodávek a služeb poskytovaných v souladu s jejich požadavky (jakost, BOZP, PO, OŽP).

Poslat poptávku hoferica.cz 606 690 324

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Požární ochrana, zabezpečení najdete 27 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Přerov.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.