Požární ochrana, zabezpečení – Kroměříž

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, prevence rizik a práce ve výškách. Pořádáme školení zaměstnanců a provádíme zpracování dokumentů. Pro více informací volejte!

Poslat poptávku bezpo-bakala.sluzby.cz 731 508 380

Firma se zabývá montážemi bezpečnostních systémů a slaboproudových technologií. Využíváme špičkové technologie a máme pracovníky s dlouholetou praxí.

Poslat poptávku esokom.cz 573 334 707

Odborné konzultace v oblasti chytrého bydlení. Dále i pořádání seminářů, přednášek, informování odborné a široké veřejnosti, spolupráce s akademickou půdou. Mimo jiné prosazování standardu chytrého bydlení u novostaveb, rekonstrukcí domů, u rezidenční či nerezidenční výstavby, zajišťování kvality…

Poslat poptávku majordomus.cz 608 426 858

Nabízíme komplexní služby v oblasti požární ochrany. Především pro podnikatelské subjekty. Dále poskytujeme poradenství při obstarávání požárně bezpečnostních zařízení a věcných prostředků požární ochrany. Mimo jiné pořádáme školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků.

Poslat poptávku po-km.webnode.cz 608 901 979

Servis přenosných a pojízdných hasicích přístrojů a kontroly požárních hydrantových systémů. Prodáváme doplňky požární ochrany.

Poslat poptávku 603 481 558

Kvalifikované služby pro oblasti bezpečnosti práce, prevence rizik, požární ochrany a ekologie, koordinátor BOZP na staveništi, zpracování Plánu BOZP, soudní znalec v oblasti hydrogeologie a ochrany podzemních vod. Posuzování demoličních odpadů a hodnocení nebezpečných vlastností odpadů.

Poslat poptávku prevencerizika.cz 774 226 337

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP), požární ochrana (PO), školení BOZP (prezenční, e-learningová), pracovnělékařské služby a podniková ekologie. Dále za Vás sledujeme všechny zákonné lhůty (lékařské prohlídky, školení, revize apod.).

Poslat poptávku preventado.cz 774 442 612

Poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, školení BOZP, PO a řidičů referentů. Nabídka zpracování veškeré dokumentace. Množstevní slevy samozřejmostí. Nemáme striktní ceník a vše je na domluvě mezi Vámi a naší firmou, pomůže i naše bezplatná návštěva. Stačí zavolat.

Poslat poptávku bozp-zlin.cz 739 425 496

Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a požární ochrany.

Poslat poptávku 777 314 585

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Požární ochrana, zabezpečení najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Kroměříž.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.