Bezpečnostní služby – Opava

1–10 firem z 103 nalezených Filtry

1Nevřela Kamil – SERVIS HASIČSKÉ TECHNIKY1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Sádek 118, Velké Heraltice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem hasičské techniky a vybavení pro hasiče. Nabízíme vám hadice, proudnice, rozdělovače, motory, čerpadla a mnoho dalšího. U nás zakoupíte také vybavení pro hasičský sport. Provádíme servis hasičské techniky.

2Nevřela Kamil - SERVIS HASIČSKÉ TECHNIKY (pobočka Opava)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Pekařská 890/148, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis hasičské techniky a náhradních dílů. Dále i motory, čerpadla, chlazení motorů, nádrže, filtry a kryty. Nabízíme měděné trubky, obaly na proudnici, nepromokavé plachty a vozíky. Prodáváme modely hasičských aut, přilby a hračky. Dále nabízíme zámečnické práce a kovovýrobu.

3Alza.cz a.s. (pobočka Opava)428 poboček

Pekařská 2542/56, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nejspolehlivější internetový obchod v ČR. Vše máme skladem a ihned k odběru. Nabízíme v sekci elektro (notebooky, počítače, monitory, televize, mobilní telefony, digitální fotoaparáty, herní konzole, chytré hodinky atd.), beauty (přírodní, pleťovou, vlasovou, tělovou a luxusní kosmetiku, dámské…

4Jařab Libor - Nejceny.cz1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(11386)
Hlučínská 47/158, Kravaře
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Internetový obchod a kamenná prodejna. Produkty pro dům a byt, zahradu, sport. Velký výběr počítačů, elektra, telefonů, zabezpečení, satelitních systémů. Dále poskytujeme servis výpočetní techniky.

5Rádek Martin - 4M Elektronické systémy

Otická 39, Opava Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem kamerových a bezpečnostních systémů. Dále dodávám požární signalizace, přístupové a docházkové systémy. Mimo jiné i domovní telefony a video telefony.

6Harazim Evald- HARAZIM EVALD-A.E.S.

Nabízíme prodej a montáž elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových a požárních systémů i strukturovaných kabeláží.

7Turek Martin - elektroinstalace

Nabídka elektroinstalačních prací a montáží antén, satelitů, kamerových systémů a zabezpečovacích systémů. Dále také montáž datových sítí.

8VMtech, s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(40)
Krnovská 65b , Opava, Předměstí Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a montáží systému na sledování a střežení vozového parku.

9Machovský Zbyněk- RP SYSTÉM

Jiráskova 2315/4, Opava,
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývám se prodejem a servisem registračních pokladen, digitálních vah, pokladních i kamerových systémů pro restaurační a maloobchodní zařízení.

10Schenk Jiří- ELEKTRO SCHENK Satelity plus Antény

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Ostravská 104/24 , Hlučín
Otevřeno od 8:00

Nabízíme prodej, montáž, servis satelitní a anténní techniky, kamerové systémy. Dále prodáváme bílé a černé elektro, kuchyňské spotřebiče, pračky, ledničky, myčky.


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Bezpečnostní služby v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 103 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 93 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 31 firem v regionu Opava.