Bezpečnostní služby – Přerov

1–10 firem z 99 nalezených Filtry

1Blumenbecker Prag s.r.o. (pobočka Přerov)3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Kramářova 1171/15, Přerov Bezdlužná

Naše firma působí v oblasti inženýring elektro, průmyslové automatizace a navrhování pohonů. Zajišťujeme odborná školení ve vlastním školicím centru. Dále prodáváme komponenty a pohony od renomovaných evropských výrobců, robotické aplikace a svařovací techniku.

2Emos, spol. s r.o2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šířava 295/17, Přerov Bezdlužná

Elektro velkoobchod a eshop. Nabízíme digitální satelitní přijímače i komponenty, domácí videotelefony, nabíjecí baterie, nabíječky baterií, meteostanice, svítilny.

3Tomi Czech, s.r.o. (pobočka Lipník nad Bečvou)4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Bečvě 1388, Lipník nad Bečvou
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme specializovaný prodej a montáž satelitní, anténní a wifi techniky. Prodáváme kamerové systémy, držáky pro LCD a plazmové TV. Zaměřujeme se také na výrobu satelitních i wifi držáků. V našem sortimentu naleznete techniku pro DVB-T, DVB-S a DVB-C.

4Matyska Jiří- REHASPR

Hasicí přístroje a technika.

5EKOHAS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nám. Osvobození 117, Hranice IV -… Bezdlužná

Zabýváme se komplexním zajištěním bezpečnosti a ochrany zdraví. Nabízíme hasicí přístroje, hasicí zařízení, hydranty, protipožární dveře a protipožární nátěry.

6MERCON, spol. s r.o.- sídlo společnosti3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
9. května 2839/90, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Zabýváme se výrobou rozvaděčů a ovládacích pultů, měřením i regulací tepelné energetiky a montážemi včetně revizí vyhrazených elektrických zařízení.

7Veria

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
nábř.…, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Komplexní nabídka elektronického zabezpečení objektů, GSM alarmů, DVR systémů a kamerového systému Veria.

8Elektro Bukáček s.r.o.

Wilsonova 154, Přerov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Elektro Bukáček s.r.o. nabízí služby elektroinstalačních prací. Do jejich nabídky patří elektroinstalace průmyslových a obchodních objektů, měření, regulace a výroba rozvaděčů, elektrické vytápění, projekce a revize elektroinstalací, zabezpečovací systémy a další.

9PIK s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Na hrázi 781, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

PIK s.r.o. nabízí projektování, inženýrskou činnost, dodávky technologických částí pro petrochemický a chemický průmysl, plynové stanice a servis čerpacích stanic PHM.

10Vondřík Ivan - ELEKTROINSTALACE, REVIZE1 pobočka

Zajišťujeme revize v těchto oblastech : revize elektrorozvaděčů, revize elektrorozvodů staveb a objektů, revize jističových rozvodných skříní, revize elektrorozvoden. Jsme zkušená firma v oboru elektro se zaměřením na práci v každém prostředí. Služby poskytujeme na revize elektroinstalací a…


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Bezpečnostní služby v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 99 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 89 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 30 firem v regionu Přerov.