Bezpečnostní služby – Přerov

1–10 firem z 81 nalezených Filtry

1Emos, spol. s r.o2 pobočky

Elektro velkoobchod a eshop. Nabízíme digitální satelitní přijímače i komponenty, domácí videotelefony, nabíjecí baterie, nabíječky baterií, meteostanice, svítilny.

2Tomi Czech, s.r.o. (pobočka Lipník nad Bečvou)4 pobočky

Na Bečvě 1388, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme specializovaný prodej a montáž satelitní, anténní a wifi techniky. Prodáváme kamerové systémy, držáky pro LCD a plazmové TV. Zaměřujeme se také na výrobu satelitních i wifi držáků. V našem sortimentu naleznete techniku pro DVB-T, DVB-S a DVB-C.

3Matyska Jiří- REHASPR

Hasicí přístroje a technika.

4EKOHAS, s.r.o.

Zabýváme se komplexním zajištěním bezpečnosti a ochrany zdraví. Nabízíme hasicí přístroje, hasicí zařízení, hydranty, protipožární dveře a protipožární nátěry.

5MERCON, spol. s r.o.- sídlo společnosti3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 2839/90, Přerov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Zabýváme se výrobou rozvaděčů a ovládacích pultů, měřením i regulací tepelné energetiky a montážemi včetně revizí vyhrazených elektrických zařízení.

6Veria

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
nábř.…, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Komplexní nabídka elektronického zabezpečení objektů, GSM alarmů, DVR systémů a kamerového systému Veria.

7Elektro Bukáček s.r.o.

Wilsonova 154, Přerov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Elektro Bukáček s.r.o. nabízí služby elektroinstalačních prací. Do jejich nabídky patří elektroinstalace průmyslových a obchodních objektů, měření, regulace a výroba rozvaděčů, elektrické vytápění, projekce a revize elektroinstalací, zabezpečovací systémy a další.

8PIK s.r.o.

Na hrázi 781, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

PIK s.r.o. nabízí projektování, inženýrskou činnost, dodávky technologických částí pro petrochemický a chemický průmysl, plynové stanice a servis čerpacích stanic PHM.

9Vondřík Ivan - ELEKTROINSTALACE, REVIZE1 pobočka

Zajišťujeme revize v těchto oblastech : revize elektrorozvaděčů, revize elektrorozvodů staveb a objektů, revize jističových rozvodných skříní, revize elektrorozvoden. Jsme zkušená firma v oboru elektro se zaměřením na práci v každém prostředí. Služby poskytujeme na revize elektroinstalací a…

10ELEKTRO - REMO, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Moštěnici 265/8a, Přerov
Otevřeno do 15:30

Nabízíme provedení bytových a průmyslových rozvodů, kabelových přípojek, hromosvodů. Zajišťujeme projekční činnost, montáže, opravy a modernizace elektrickoinstalace, kompenzace NN, revize elektrických zařízení.


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Bezpečnostní služby v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 81 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 73 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Přerov.