Bezpečnostní služby – Břeclav

1–10 firem z 59 nalezených Filtry

1Spěvák Miroslav - Autofólie spěvák1 pobočka

AUTOFÓLIE - Protože eliminují některé nežádoucí vlastnosti skel jako např: Tvrdost, křehkost, vysokou tepelnou a světelnou propustnost, velkou průhlednost. SOLÁRNÍ FÓLIE - Solární fólie slouží zejména k účinné ochraně interiéru před složkami slunečního záření. TERMÁLNÍ FÓLIE - Tepelně - izolační…

2SOMAX SECURITY, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Zámkem 2881/5, Břeclav Bezdlužná

Nabídka bezpečnostních služeb. Fyzická ostraha majetku a osob, doprovod a přeprava cenin, recepční a pořadatelské služby, montáže EZS a CCTV, provoz PCO, výjezdy zásahové jednotky. Detektivní služby a údržba a úklid nemovitostí.

3O.S.E. Security Consulting, s.r.o. - (pobočka Břeclav)4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Břeclav, Břeclav Bezdlužná

Bezpečnostní agentura poskytuje komplexní bezpečnostní služby. Nabízíme elektronickou ostrahu objektů PCO vč. možnosti připojení EPS, satelitní hlídání vozidel vč. knihy jízd, fyzickou ostrahu objektů, převozy finanční hotovosti, kontrolu nemocných a další.

4Elektromarkt, spol. s r.o. - (pobočka Břeclav)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(146)
Na Řádku 514/1, Břeclav Bezdlužná

Dodáváme, montujeme a servisujeme zabezpečovací a kamerové systémy, požární signalizaci i ostatní slaboproudé zařízení. Nabízíme elektroinstalační materiál (kabely, zásuvky, vypínače, jističe, svítidla).

5Elektromontáže Havelka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ořechová 676/4, Velké Pavlovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá dodávkami a montáží komplexních silnoproudých i slaboproudých elektroinstalačních rozvodů pro domácnosti i průmyslový sektor. Zajišťujeme výstavbu veřejného osvětlení. Provádíme prvotní i výchozí revize u elektroinstalačního zařízení např. hromosvodu. Jsme na trhu několik…

6REKO PRINT, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 194, Dolní Dunajovice Bezdlužná

Společnost REKO PRINT, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti průmyslového značení, kde se postupně vypracovala na významného dodavatele. U všech námi dodávaných zařízení zajišťujeme instalaci, zaškolení obsluhy, profesionální záruční i pozáruční servis a metodickou podporu.…

7Teprostroj s.r.o.- komponenty pro automatizaci2 pobočky

Vyrábíme a prodáváme bezpečnostní komponenty pro strojní průmysl a vratovou techniku, komponenty pro průmyslovou signalizaci, automatizaci a řídící systémy. Naše firma je exkluzivním zástupcem firem MAYSER GmBH, PATLITE a Witt-Sensoric GmBH.

8Teprostroj s.r.o. (pobočka Břeclav)2 pobočky

provádíme výrobu a prodej signalizací i také bezpečnostních systémů pro stroje a vrata a veřejnou dopravu.

9BEZPO-EKON s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Purkyňova 316/14, Mikulov
Otevřeno od 7:00

Provádíme komplexní služby a poradenství a to v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany ekologie a ekonomiky. V naší nabídce dále naleznete komplexní úklidové služby a náš provoz prádelny.

10NetSERV, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Pavlovská 531/46, Mikulov
Otevřeno od 8:30

Společnost NetSERV, s.r.o. se profiluje na trhu informačních technologií již řadu let s cílem poskytnout zákazníkům komplexní služby a maximálně vyhovět jejich požadavkům a potřebám. Pracovní tým společnosti tvoří zejména specialisti v oblasti IT, WAN, a LAN technologií, kteří mají v některých…


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Bezpečnostní služby v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 59 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 53 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Břeclav.