Bezpečnostní služby – Břeclav

1–10 firem z 64 nalezených Filtry

1Spěvák Miroslav - Autofólie spěvák1 pobočka

AUTOFÓLIE - Protože eliminují některé nežádoucí vlastnosti skel jako např: Tvrdost, křehkost, vysokou tepelnou a světelnou propustnost, velkou průhlednost. SOLÁRNÍ FÓLIE - Solární fólie slouží zejména k účinné ochraně interiéru před složkami slunečního záření. TERMÁLNÍ FÓLIE - Tepelně - izolační…

2SOMAX SECURITY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Zámkem 2881/5, Břeclav Bezdlužná

Nabídka bezpečnostních služeb. Fyzická ostraha majetku a osob, doprovod a přeprava cenin, recepční a pořadatelské služby, montáže EZS a CCTV, provoz PCO, výjezdy zásahové jednotky. Detektivní služby a údržba a úklid nemovitostí.

3O.S.E. Security Consulting, s.r.o. - (pobočka Břeclav)4 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Břeclav, Břeclav Bezdlužná

Bezpečnostní agentura poskytuje komplexní bezpečnostní služby. Nabízíme elektronickou ostrahu objektů PCO vč. možnosti připojení EPS, satelitní hlídání vozidel vč. knihy jízd, fyzickou ostrahu objektů, převozy finanční hotovosti, kontrolu nemocných a další.

4Elektromarkt, spol. s r.o. - (pobočka Břeclav)1 pobočka

Dodáváme, montujeme a servisujeme zabezpečovací a kamerové systémy, požární signalizaci i ostatní slaboproudé zařízení. Nabízíme elektroinstalační materiál (kabely, zásuvky, vypínače, jističe, svítidla).

5Elektromontáže Havelka

Ořechová 676/4, Velké Pavlovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá dodávkami a montáží komplexních silnoproudých i slaboproudých elektroinstalačních rozvodů pro domácnosti i průmyslový sektor. Zajišťujeme výstavbu veřejného osvětlení. Provádíme prvotní i výchozí revize u elektroinstalačního zařízení např. hromosvodu. Jsme na trhu několik…

6REKO PRINT, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 194, Dolní Dunajovice Bezdlužná

Společnost REKO PRINT, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti průmyslového značení, kde se postupně vypracovala na významného dodavatele. U všech námi dodávaných zařízení zajišťujeme instalaci, zaškolení obsluhy, profesionální záruční i pozáruční servis a metodickou podporu.…

7Teprostroj s.r.o.- komponenty pro automatizaci2 pobočky

Vyrábíme a prodáváme bezpečnostní komponenty pro strojní průmysl a vratovou techniku, komponenty pro průmyslovou signalizaci, automatizaci a řídící systémy. Naše firma je exkluzivním zástupcem firem MAYSER GmBH, PATLITE a Witt-Sensoric GmBH.

8Teprostroj s.r.o. (pobočka Břeclav)2 pobočky

provádíme výrobu a prodej signalizací i také bezpečnostních systémů pro stroje a vrata a veřejnou dopravu.

9BEZPO-EKON s.r.o.

Purkyňova 316/14, Mikulov
Otevřeno od 7:00

Provádíme komplexní služby a poradenství a to v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany ekologie a ekonomiky. V naší nabídce dále naleznete komplexní úklidové služby a náš provoz prádelny.

10ANTIPYR SERVIS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Hybešova 3401, Břeclav
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naše firma nabízí komplexní služby požární ochrany. Zajišťujeme prodej, revize a servis hasicích přístrojů a hydrantů. Jsme flexibilní, na požadavky zákazníků reagujeme vždy rychle a náš servis poskytuje služby prvotřídní kvality. Jsme držiteli certifikátu na kontrolu hasicích přístrojů a požárních…


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Bezpečnostní služby v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 64 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 58 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Břeclav.