Bezpečnostní služby – Olomoucký kraj

1–10 firem z 369 nalezených Filtry

1HASÍCÍ PŘÍSTROJE KVAPILÍK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Vyšehoří 69, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Provádíme veškeré služby v oblasti požární techniky. Prodáváme hasící přístroje, hlásiče, požární klapky a požární dveře. Zajišťujeme instalace, kontrolu a servis EPS. Poskytujeme nadstandardní odborné poradenství. Obraťte se na nás!

2Maršík Jiří - ELEKTRO PLUS

Naše firma provádí: elektroinstalační práce, elektroinstalace - montáž , elektro - montáže, hromosvody - montáž, vzduchotechnika - montáž, revize - projekce .

3Pliska Jiří - FORIT-BEZPEČNOSTNÍ A ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

U pekárny 687/18, Olomouc, Holice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Úklidová firma FORIT poskytující úklidové služby a bezpečnostní služby v Olomouci a jeho okolí. Zajišťuje pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, podniků, bytových domů a domácností.

4F & B COMPANY s.r.o.

Dodáváme satelitní systémy komunikační modul, elektronické bezpečovací systémy vozidel.

5Růžovská Lucie- KOČÁRKY DAVÍDEK

4.7
★★★★★
★★★★★
(35)
Zikova 736/1 , Olomouc
Otevřeno od 10:00

Poskytujeme nabídku a prodej kočárků, autosedaček, postýlek a přebalovacích pultů pro děti.

6AUTOSKLA - TRADE s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Rolsberská 555/41 , Olomouc Bezdlužná

Profesionální výměny autoskel. Prodej, montáž a opravy automobilových a autobusových skel, střešních oken, tónování autoskel, bezpečnostní značení OCIS, smluvní servis pojišťoven – bezplatná výměna čelního skla a mobilní zasklívání u zákazníka. Velkoobchodní prodej autoskel, nářadí pro autoskláře.

7MIFIN s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(20)
Aksamitova 1071, Olomouc Bezdlužná

Pronájem moderních kanceláři v centru Olomouce. Dále v celém domě vysokorychlostní internet, čipový, kamerový a orientační systém, energeticky úsporná svítidla či domácí telefon. Mimo jiné budova je vybavena žaluziemi, klimatizací a výtahem.

8MOPED s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(69)
Wellnerova 451/8, Olomouc
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Provádíme hydroizolace, vysoušení a sanace staveb. Dále i chemické podřezávání zdiva, izolace betonu materiálem XYPEX, tlakové injektáže materiálem MC-Bauchemie. Požární ochrana staveb mat. Mimo jiné PROMAT, obklady, nátěry konstrukcí, požární stěny, uzávěry. Zastoupení BETOSAN s.r.o.

9MTEL Communications s.r.o.

Nabízíme slaboproudé rozvody. A to telekomunikační, optické a datové sítě, LAN, CCTV metropolitní a průmyslové sítě LAN, CCTV, ingeneering FTTH a FTTB, mikrotrubičkování. Mimo jiné dodáváme i kamerové systémy, optické kabely, spojky, konvektory, rozvaděče.

10POLYS security ČR s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jílová 300/41, Olomouc
Otevřeno od 7:00

Zajišťujeme komplexní správu budov, facility servis, úklid, mytí oken, údržba venkovních ploch a elektronické zabezpečení firem i domácností. Dále nabízíme ostrahu objektů a majetku bezpečnostními kamerovými systémy i pultem centrální ochrany. Poskytujeme pořadatelské služby společenských akcí.


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Bezpečnostní služby v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 369 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 332 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 111 firem v regionu Olomoucký kraj.