Bezpečnostní služby – Prostějov

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

1DALSIKO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vrahovická 4251/18, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti dopravního značení. Nabízíme pronájem a prodej dopravních značek. Dále zajišťujeme veškeré montážní práce v této oblasti a vypracováváme projekty dopravního značení. U nás získáte komplexní řešení dopravních omezení tzv. na klíč – od projektu přes…

2Alza.cz a.s. (pobočka Prostějov)428 poboček

Poděbradovo nám.…, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nejspolehlivější internetový obchod v ČR. Vše máme skladem a ihned k odběru. Nabízíme v sekci elektro (notebooky, počítače, monitory, televize, mobilní telefony, digitální fotoaparáty, herní konzole, chytré hodinky atd.), beauty (přírodní, pleťovou, vlasovou, tělovou a luxusní kosmetiku, dámské…

3CM security system, s.r.o.2 pobočky

Nabízíme komplexní zabezpečení objektů elektrickou zabezpečovací a požární signalizací, systémy průmyslové televize a přístupovými systémy na bázi osobních karet. Dále i poskytujeme systémy domácího telefonu, společné televizní antény, strukturovanou kabeláž a ozvučovací systémy.

4SBIS s.r.o.- Bezpečnostní a úklidová služba

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 597, Němčice nad Hanou Bezdlužná

Ostraha majetku, úklidové služby. Podstatou naší práce je poskytnout zákazníkům komplexní ochranné bezpečnostní služby. Držitel certifikátu 9001 a 14001.

5Sprintel s.r.o.

2.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Svatoplukova 3725…, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytujeme připojení k internetu na Prostějovsku, Olomoucku, Vyškovsku, VOIP telefonování a interaktivní kabelovou televizi IPTV. Dále nabízíme také IP konektivitu a další služby pro firemní zákazníky, dále nabízíme instalaci zabezpečovacích a kamerových systémů.

6Dědoch Tomáš, Ing. - Alarmy Prostějov

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Francouzská 4105, Prostějov Bezdlužná

Montáž a správa alarmů zabezpečovacích systémů nemovitostí (bytů, domů či prodejen). Dále nabízíme napojení nemovitosti na bezpečnostní agenturu. Provádíme instalaci zabezpečovacích systémů společnosti Jablotron. Poskytujeme i prodej, odbornou montáž, instalaci a servis kamer pro vnitřní i vnější…

7SPEDOS s.r.o. (pobočka Prostějov)14 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(45)
Prostějov 201, Prostějov

Automatické dveře a turniketové bezpečnostní vstupy, průmyslová, garážová, kyvná a rychlonavíjecí vrata. Prodáváme pruhové závěsy, vyrovnávací můstky, vratová těsnění, požární uzávěry, požární vrata a dveře a pohony bran. Zajišťujeme servis.

8Zámečnictví Bílý, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Plumlovská 511/204, Prostějov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a montáží zábradlí, bran, branek a plotů, vjezdových brán, hliníkových plotů a zábradlí, dále sekční, rolovací a výklopná vrata. Nabízíme vjezdové a garážové pohony, parkovací systémy, výsuvné markýzy a bezúdržbový plaňkový systém. Internetový prodej zámečnického zboží.

9Tesař Josef - dveře, vrata

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jaselská 36, Prostějov Bezdlužná

Provádí montáž garážových vrat či výrobu a montáž brán, nebo jen dodatečnou montáž pohonů na stávající vrata a brány. Také výroba jednoůčelových strojů je nedílnou součástí firmy. Montuje přístupové systémy a alarmy.

10MARAKOU s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Západní 1/75, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

zajišťuje kompletní služby v oblasti požární ochrany od prodeje hasicích přístrojů a hydrantových systémů po zpracování požární dokumentace a poradenskou činnost, prodej bezpečnostních tabulek a dalších potřeb pro bezpečnost.Poskytujeme také mezinárodní a tuzemskou autodopravu od dodávek až po…


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Bezpečnostní služby v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 74 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 67 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Prostějov.