Bezpečnostní služby – Zlín

1–10 firem z 149 nalezených Filtry

1System plus Zlín, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Pod Babou 4260, Zlín Bezdlužná

Jsme vaším dodavatelem bezpečnostních technologií již 30 let. Nabízíme vám pulty centrální ochrany, kamerové systémy, elektronické zabezpečení (poplachové zabezpečovací systémy), požární signalizace, napojování EPS na PCO HZS Zlínského kraje, GPS sledování objektů a další technologie.

2Alza.cz a.s. (pobočka Zlín)428 poboček

Jana Antonína Bati…, Zlín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nejspolehlivější internetový obchod v ČR. Vše máme skladem a ihned k odběru. Nabízíme v sekci elektro (notebooky, počítače, monitory, televize, mobilní telefony, digitální fotoaparáty, herní konzole, chytré hodinky atd.), beauty (přírodní, pleťovou, vlasovou, tělovou a luxusní kosmetiku, dámské…

3Technodat, CAE - systémy, s.r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Třída Tomáše Bati…, Zlín

Integrace CAD, CAM, CAE a PLM systémů Catia, Enovia SmarTeam a 3DVIA a dodávku inženýrských služeb, odborné školení a poradenství, vývoj maker, CRM systému či docházkového systému.

4MOBA, spol. s r.o. (pobočka Slušovice)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Školní 618, Slušovice Bezdlužná

Komplexní bezpečnostní služby. Dále fyzická ostraha objektů, pořadatelská a detektivní služba, elektrická zabezpečovací a požární signalizace, kamerové systémy, pult centralizované ochrany, bezpečnostní projekty a audity. Mimo jiné poskytujeme EZS, EPS, CCTV, PCO. Otevřeno nonstop.

5ATAK - bezpečnostní služba, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Podvesná XVII 3833, Zlín

Zajišťujeme služby v oblastech fyzické ochrany a ostrahy objektů. Dále zpracování bezpečnostních analýz, zajištění ostrahy na staveništích či návrhy zabezpečení a instalace bezpečnostní techniky. Mimo jiné nabízíme detektivní i strážní službu obchodních jednotek a kontrolu zaměstnanců v pracovní…

6CZ-GUARD, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Třída Tomáše Bati…, Zlín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Nabídka fyzické ostrahy majetku i osob. Dále ostrahy elektronického zabezpečení a dohledu v peněžních ústavech, casinech či obchodních domech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

7PSWNET Zlín s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Nábřeží 599, Prštné Bezdlužná

Všem zákazníkům vytvoříme zdarma individuální cenovou nabídku, dle jeho požadavků. Dále nabízíme kamerové systémy Closed Circuit Television, uzavřené televizní okruhy (veřejné televizní vysílání je přístupno komukoliv, CCTV obraz je přístupný pouze tomu, kdo je zapojen do konkrétního CCTV okruhu.

8INTE, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Zarámí 4077, Zlín Bezdlužná

Nabídka systémů detekce a potlačení požáru technologických zařízení a hašení jisker GreCon. Dále i elektroinstalací a slaboproudých technologií. Mimo jiné realizace zakázky od projektové dokumentace, montáž, revize, zprovoznění, až po záruční a pozáruční servis.

9EKOFILTR spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Divnice 134, Slavičín
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Vyrábíme filtrační vložky pro klimatizaci, kapsové, plošné, kazetové, absolutní filtry. Dále i filtrace lakovacích kabin a filtračních materiálů. Mimo jiné nabízíme filtrační vložky plošné typu VLAFIR a SKLAFIR, absolutní filtry a Hepa filtry třídy filtrace H - 12.

10Morbicer Petr

Autorizovaný prodejce vrat značky HÖRMANN. Dále prodáváme a montujeme průmyslová a garážová vrata. Nabízíme i vrata garážová: výklopná i sekční. Mimo jiné vrata průmyslová: sekční, rolovací, vyrovnávací můstky.


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Bezpečnostní služby v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 149 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 134 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 45 firem v regionu Zlín.