Bezpečnostní služby – Zlín

1–10 firem z 128 nalezených Filtry

1REMOOP, spol. s r. o.

Hrobice 97, Slušovice Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na kovovýrobu. Produkujeme interiérové prvky jako jsou nerezová zábradlí, květníky, madla, mřížky či ozdobné či atypické prvky. Pro výrobce kontejnerů jsou to nerezové a pisoárové žlaby a předěly, podlahové vpustě, větrací mříže, police nebo přechodové lemy a prahy.

2Technodat, CAE - systémy, s.r.o.4 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Třída Tomáše Bati…, Zlín Bezdlužná

Integrace CAD, CAM, CAE a PLM systémů Catia, Enovia SmarTeam a 3DVIA a dodávku inženýrských služeb, odborné školení a poradenství, vývoj maker, CRM systému či docházkového systému.

3MOBA, spol. s r.o. (pobočka Slušovice)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Školní 618, Slušovice Bezdlužná

Komplexní bezpečnostní služby. Dále fyzická ostraha objektů, pořadatelská a detektivní služba, elektrická zabezpečovací a požární signalizace, kamerové systémy, pult centralizované ochrany, bezpečnostní projekty a audity. Mimo jiné poskytujeme EZS, EPS, CCTV, PCO. Otevřeno nonstop.

4ATAK - bezpečnostní služba, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Podvesná XVII 3833, Zlín

Zajišťujeme služby v oblastech fyzické ochrany a ostrahy objektů. Dále zpracování bezpečnostních analýz, zajištění ostrahy na staveništích či návrhy zabezpečení a instalace bezpečnostní techniky. Mimo jiné nabízíme detektivní i strážní službu obchodních jednotek a kontrolu zaměstnanců v pracovní…

5CZ-GUARD, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Zlín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka fyzické ostrahy majetku i osob. Dále ostrahy elektronického zabezpečení a dohledu v peněžních ústavech, casinech či obchodních domech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

6PSWNET Zlín s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Nábřeží 599, Prštné Bezdlužná

Všem zákazníkům vytvoříme zdarma individuální cenovou nabídku, dle jeho požadavků. Dále nabízíme kamerové systémy Closed Circuit Television, uzavřené televizní okruhy (veřejné televizní vysílání je přístupno komukoliv, CCTV obraz je přístupný pouze tomu, kdo je zapojen do konkrétního CCTV okruhu.

7INTE, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Zarámí 4077, Zlín Bezdlužná

Nabídka systémů detekce a potlačení požáru technologických zařízení a hašení jisker GreCon. Dále i elektroinstalací a slaboproudých technologií. Mimo jiné realizace zakázky od projektové dokumentace, montáž, revize, zprovoznění, až po záruční a pozáruční servis.

8EKOFILTR spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Divnice 134, Slavičín
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Vyrábíme filtrační vložky pro klimatizaci, kapsové, plošné, kazetové, absolutní filtry. Dále i filtrace lakovacích kabin a filtračních materiálů. Mimo jiné nabízíme filtrační vložky plošné typu VLAFIR a SKLAFIR, absolutní filtry a Hepa filtry třídy filtrace H - 12.

9Morbicer Petr

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražanka 78, Lužkovice Bezdlužná

Autorizovaný prodejce vrat značky HÖRMANN. Dále prodáváme a montujeme průmyslová a garážová vrata. Nabízíme i vrata garážová: výklopná i sekční. Mimo jiné vrata průmyslová: sekční, rolovací, vyrovnávací můstky.

10OBZOR, výrobní družstvo Zlín5 poboček

Na Slanici 378, Zlín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Výroba a prodej. Jedná se o vačkové spínače, domovní vypínače a zásuvky, MKO, bezdrátové ovládání, brzdové a motorové spínače. Dále prodej LED trubice,LED pouliční lampy. Vyrábíme i dávkovače na léky, krabičky na zubní protézy. Mimo jiné široký sortiment domovní elektroinstalace. Na vše 5let záruka…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Bezpečnostní služby v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 128 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 115 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 38 firem v regionu Zlín.