Bezpečnostní služby – Vsetín

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1OKAY s.r.o. (pobočka Valašské Meziříčí)123 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(168)
U Nákladního…, Valašské Meziříčí
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej domácích spotřebičů a elektroniky. Telefony, kamery, tablety, počítačové doplňky, navigace, televizní příslušenství, přepěťové ochrany, prodlužovačky, satelitní přijímače a jiné.

2Deramax.cz s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1118)
Žerotínova 788/8, Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti zabezpečovacích kamer, videotelefonů, GSM alarmů, fotovoltaiky aj. Možnost využití eshopu.

3Servis PPS - hasičské stříkačky

Babice 30, Kelč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma vyrábí a prodává potřeby pro hasiče, kompletní hasičské stříkačky a náhradní díly.

4ASTEA, spol. s r.o.

Vítězná 1742, Rožnov pod Radhoštěm
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme docházkový a přístupový systém DoSys. Přístupové systémy pro čisté prostory. Kamerové monitorovací systémy CCTV pro firemní a průmyslové zákazníky.

5HERZEN s.r.o.

Lhotka nad Bečvou 9, Lhotka nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáváme garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, nerezové zábradlí, mříže a bezpečnostní rolety, předokenní rolety a venkovní žaluzie, navíjecí markýzy a pergoly. Dále nabízíme ploty, fasádní clony, slunolamy, sítě proti hmyzu a pohony pro garážová vrata, vjezdové brány, předokenní rolety,…

6S.B.S. Services s.r.o. (pobočka Valašské Meziříčí)15 poboček

Nabízíme kompletní servis v oblasti správy nemovitostí. Dále bezpečnostní agentura, ostraha objektů, osobní ochrana a bezpečnostní audit. I IT zabezpečení. Objekty zabezpečujeme elektronickými a kamerovými systémy. Mimo jiné i audit požární ochrany a bezpečnostní práce. Úklidové služby.

7GLOBAL SECURITY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zbrojovácká 1593, Vsetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka ostrahy majetku, osob a fyzické ochrany. Dále monitorování objektů na PCO a dohledovém centru. Mimo jiné instalace zabezpečovacích systémů EZS (PTZS), EPS, IP kamer (i CCTV a HD-SDI) a přístupů. I poradenství v oblasti bezpečnosti. Poskytování služeb BOZP a požární ochrany.

8SECURITY ANIM, s.r.o.

Montáž EZS, EPS. Připojení na PCO. Dále i satelitní sledování vozidel. Náhradní plnění. Elektronické zabezpečovací systémy. Bezpečnostní služby, ostraha objektů. Úklidové služby. Dále i levné zabezpečení domů, firem. Bezpečnostní a pořadatelské služby. Otevřeno nonstop.

9S.O.S. ochranná služba, s.r.o. (pobočka Vsetín)2 pobočky

Komerční bezpečnost, ochrana osob a majetku, ochrana průmyslových objektů.

10S.O.S. ochranná služba, s.r.o. - www.shop.sos-os.cz2 pobočky

On-line prodejem komponentů pro elektronické zabezpečovací systémy, outdoorové a taktické vybavení, zdravotnický materiál a vybavrní pro BOZP.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Bezpečnostní služby v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Vsetín.