Bezpečnostní služby – Vyškov

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1HASKO, spol. s r.o.

Křečkovská 36/24, Vyškov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Poskytujeme poradenství v oblasti protipožární ochrany a bezpečnosti práce. Prodáváme a servisujeme hasicí přístroje. Nabízíme zámečnické práce. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.

2EUROLAMP s.r.o. - Osvětlovací technika2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Topolova 1418, Slavkov u Brna Bezdlužná

Od svého vzniku v roce 1998 se společnost EUROLAMP s.r.o. zabývá přenosnou osvětlovací technikou. Od počátku se specializuje na vývoj, výrobu a prodej ručních svítilen, přenosné osvětlovací techniky a bezpečnostního vybavení pro policejní a armádní složky, pro hasičské a záchranné sbory, pro…

3L.A.S.O., spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Mlýnská 258/7, Vyškov-Předměstí Bezdlužná

Prodej trezorů a zabezpečení domů i bytů.

4RAMI CZ s.r.o.3 pobočky

Společnost RAMI CZ s.r.o. je ryze českou společností, bez zahraniční účasti a veškeré zázemí si vytvořila svou pílí a kvalitním přístupem k zákazníkům. Od roku 1998 sídlí společnost ve svých prostorách a i tato skutečnost vypovídá o trvalém zajištění jakosti výroby a poskytování bezporuchových a…

5JIMI CZ, a.s.2 pobočky

Dodáváme bezpečnostní, komunikační a informační technologie.

6ELEKON, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 411/15, Vyškov-Město
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Náplň výroby tvoří průmyslové hodiny. Dále vyrábíme a dodáváme jednotný čas, hodiny analogové, digitální, exteriérové a pouliční. Také věžní, fasádní a školní zvonky. Mezi další prvky patří elektrický pohon zvonů a docházkové hodiny jako jsou píchačky.

7LESpor

Firma LESpor se zabývá vzděláváním v oblasti lesnictví, bezpečností práce a revizními zkouškami zdvihacích zařízení. V oblasti vzdělávání spolupracujeme s Úřady práce na rekvalifikačních kursech, dále s firmami podnikajícími v lesnictví.

8Kyjovský Jiří - e-shop (pobočka Slavkov u Brna)1 pobočka

On-line prodej antiradarů, autoalarmů a laserových rušiček.

9Auto TOPRA s.r.o.2 pobočky

Nabízíme zabezpečení vozidel. Prodáváme GPS, GSM, autoalarmy a pagery. Montujeme montujeme parkovací asistenty, handsfree sady, tažná zařízení. Autorizovaná montážní střediska Jablotron, Magicar, řadící páky Defend lock, Construct, zámek volantu BlockShaft.

10Pavel Lukáš

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nosálovská 338/100, Vyškov-Nosálovice Bezdlužná

Prodáváme a servisujeme hasící přístroje, hydranty a příslušenství. Provádíme montáže a opravy požárních prostupů a protipožárních zařízení. Zpracováváme a vedeme dokumentaci požární ochrany a bezpečnosti práce. Prodáváme bezpečnostní tabulky a prostředky BOZP.


Bezpečnostní služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Bezpečnostní služby v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní služby najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Vyškov.