Překladatelství – Morava

Překladatelství je oblast, která se v poslední době stává stále důležitější. V oblasti Morava je mnoho lidí, kteří potřebují překládat různé dokumenty, ať už se jedná o smlouvy, technické manuály nebo webové stránky.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Zemánek Radim Bc.- překlady anglického jazyka

Překlady z/do anglickeho jazyka. Možnost korektury rodilým mluvčím.

2Mgr. Novotná Jolana1 pobočka

Překlady z anglického jazyka do českého, z českého jazyka do anglického, korektury.

3Lingea s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vackova 757/9, Brno Bezdlužná

Prodáváme elektronické a knižní slovníky. Tvoříme jazykové nástroje a aplikace. Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby.

4ABACK linguistic consulting spol.s r.o.

Provádíme překlady a tlumočení do více než 30 jazyků. Jedná se o překlady němčiny, angličtiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ukrajinštiny, polštiny, japonštiny, čínštiny, finštiny, maďarštiny, portugalštiny, řečtiny, turečtiny, vietnamštiny, bulharštiny, rumunštiny, chorvatštiny,…

5ZELENKA Czech Republic s.r.o.3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Sochorova 3178/23, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Profesionální překladatelská agentura a jazyková škola s 22letou tradicí. Nabízíme překladatelské služby, překlady, korektury i tlumočení z i do všech světových jazyků ve všech oborech a grafických formátech. Lokalizace softwaru za použití programů Trados, Transit a Across. Firemní kurzy i…

6CHICORY s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Skřivanova 9, Brno-Ponava
Dnes už má zavřeno

Zajistíme Vám kompletní překladatelský i tlumočnický servis. Provádíme překlady odborné i soudní. Nabízíme kompletní grafické zpracování dokumentů, korektury, lokalizace a dabing. Překládáme tyto jazyky - angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, polština, ruština,…

7TRIZing, z.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Technická 3058/10, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Zabýváme se vzděláváním a aplikací metodiky Triz. Zavádění metodického a sw. nástroje do studia techniky a do inovační praxe firem. Teorie řešení inovačních zadání je soubor postupů pro řešení inovačních zadání technických úloh, vycházející ze systémového a procesního přístupu. Pořádáme …

8COMMERCIAL SERVICE K + K, s.r.o.

Prodáváme počítačové překladové slovníky.

9Apollo Service Agency, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(364)
Solniční 640/6, Brno-město Bezdlužná

Provoz překladatelské i tlumočnické agentury.

10CALS servis s.r.o.

Vizí společnosti je ve spolupráci se svými partnery se formou specializovaných služeb podílet na implementaci strategie CALS (Continuous Acquisition & Life-cycle Support) a tím zefektivnit akvizici ve státní správě a zvýšit konkurenceschopnost výrobních podniků.


Firmy v dalších lokalitách


Překladatelství v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého překladatele, který dokáže zajistit kvalitní a přesné překlady v krátkém čase.

Překladatelství je oblast, která vyžaduje nejen jazykové znalosti, ale také schopnost porozumět kontextu a specifikům daného textu. Proto je důležité najít překladatele, který má zkušenosti v dané oblasti a dokáže se rychle a efektivně přizpůsobit požadavkům klienta.

V oblasti Morava je mnoho překladatelů, ale ne všichni jsou schopni poskytnout kvalitní služby. Proto je důležité vybírat pečlivě a hledat recenze a reference od předchozích klientů. Kvalitní překladatel by měl být schopen poskytnout nejen přesné překlady, ale také dodržovat termíny a být flexibilní v případě změn požadavků.

Výběr správného překladatele může být klíčový pro úspěch vašeho projektu. Proto je důležité hledat spolehlivého a zkušeného překladatele, který dokáže zajistit kvalitní a přesné překlady v krátkém čase. V oblasti Morava je mnoho překladatelů, ale pouze ti nejlepší dokážou splnit vaše požadavky a přinést vám úspěch.