Překlady textů z/do čínštiny – Morava

Překlady textů z/do čínštiny jsou v oblasti Morava stále více žádané. Díky rostoucímu obchodnímu vztahu s Čínou se stává čínština stále důležitějším jazykem.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ABACK linguistic consulting spol.s r.o.

Provádíme překlady a tlumočení do více než 30 jazyků. Jedná se o překlady němčiny, angličtiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ukrajinštiny, polštiny, japonštiny, čínštiny, finštiny, maďarštiny, portugalštiny, řečtiny, turečtiny, vietnamštiny, bulharštiny, rumunštiny, chorvatštiny,…

2CHICORY s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Skřivanova 9, Brno-Ponava
Otevřeno do 17:00

Zajistíme Vám kompletní překladatelský i tlumočnický servis. Provádíme překlady odborné i soudní. Nabízíme kompletní grafické zpracování dokumentů, korektury, lokalizace a dabing. Překládáme tyto jazyky - angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, polština, ruština,…

3Jarmila Tesařová - Překladatelské služby

Nabízíme překlady a tlumočení do evropských jazyků včetně soudního ověření. Poskytujeme překlady a tlumočení do všech evropských jazyků, a také do japonštiny a čínštiny. Překlady odborných textů, smluv a dokumentů.

4Jazyková škola MUNDO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Merhautova 1024/155, Brno-Černá Pole
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná

Nabízíme skupinovou a individuální výuku více než 8 cizích jazyků: španělštiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, čínštiny, hebrejštiny a češtiny pro cizince. Zajišťujeme letní intenzivní kurzy, konverzační kurz po telefonu, jazykové výpravy do zahraničí, překladatelské a…

5Oxford jazyková škola s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Palachovo nám. 620/1, Olomouc Bezdlužná

Firma působí v celé ČR. Pořádáme i jazykové kurzy pro firmy i veřejnost, individuální, skupinové, odborné, konverzační, přípravné k mezinárodním zkouškám. Mimo jiné nabízíme odpolední kurzy pro veřejnost, víkendové pobyty s angličtinou, překlady, tlumočení.

61. CORY CZ spol. s r.o.

Naše společnost je na českém trhu od roku 2003, a v postupném vývoji zahraničního obchodu se ustálila na oblast Číny a Jižní Korei. Snažíme se zajistit produktový cíl s asijským výrobními možnostmi. Od roku 2014 jsmesoučástí obchodní sítě NEW FUTURE GROUP.

7Petr Krchňavý

Petr Krchňavý, se sídlem Viničné Šumice 137, 664 06, Viničné Šumice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

8Drahovzalová Zuzana, Mgr.

Překladatelské či tlumočnické služby v čínštině se soudním ověřením, angličtině, slovenštině a češtině.

9Pajerová Milada - překlady

Nabízíme kvalitní překlad čínštiny a angličtiny z i do češtiny. A to v těchto oborech: obchodní, technika, elektro, biblická angličtina, životopisy a diplomové práce. Mimo i vysokoškolské vzdělání v obou jazycích - čínský i anglický.

10Pospíšilová Soňa, Mgr.

Nabízím překládání a tlumočení. Dále i výuku čínského jazyka. Otevřeno nonstop.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady textů z/do čínštiny v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého a kvalitního poskytovatele překladů, který dokáže zajistit přesné a srozumitelné překlady. V oblasti Morava je možné najít řadu profesionálních překladatelů, kteří mají bohaté zkušenosti s překlady do čínštiny i z ní. Díky nim mohou firmy a jednotlivci v oblasti Morava snadno komunikovat s čínskými partnery a rozvíjet své obchodní aktivity.