Zahradní centrum, zahradní centra – Zlín

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ZAHRADNICTVÍ U ROZCHODNÍKA1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(21)
Přehradní , Fryšták

Trvalky, cibuloviny, macešky a ostatní sezonní sazenice. Specializujeme se na prodej květin, okrasných dřevin, stromů, keřů, tújí a truhlíků.

2Janský Pavel - Zahradní technika

Lukov 554, Lukov Bezdlužná

Janský Pavel - Zahradní technika, se sídlem Lukov 554, 763 17, Lukov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

3Mountfield a.s. (pobočka Zlín-Malenovice)79 poboček

Prodej zahradní techniky a bazénů po celé ČR. Naleznete zde sekačky, pily, křovinořezy, traktory i sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek a mnoho dalších výrobků pro Vaši zahradu. Záruka 7 let, servis samozřejmostí.

4HP aplikace, s.r.o.

Zahradní centrum. Prodáváme zakrslé dřeviny, košíky, výrobky z proutí i zahradní nábytek.

5Zahradnictví u rozchodníka spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(21)
náměstí Míru 430, Fryšták
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zahradnictví u rozchodníka spol. s r.o. bylo založeno v roce 2014 a navázalo na předchozí sdružení fyzických osob s 10 letou činností a předchozích 20 let zkušeností. Nabízíme sazenice okrasných a ovocných rostlin a doplňkový zahradnický sortiment. Provádíme také návrhy a realizace zahrad.


Zahradní centrum, zahradní centra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní centrum, zahradní centra najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Zlín.