Zahradní centrum, zahradní centra – Znojmo

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Přemysl Hauerland

Kovářská 178, Hrušovany nad…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Přemysl Hauerland, se sídlem Kovářská 178, 671 67, Hrušovany nad Jevišovkou, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

2hobbyko.cz

hobbyko.cz, se sídlem Sídliště 332, 672 01, Moravský Krumlov, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

3Mountfield a.s. (pobočka Znojmo)79 poboček

Prodáváme zahradní techniku-sekačky, pily, křovinořezy, traktory, sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek a další výrobky pro zahradu. Nabízíme servis.

4Fiala Michal- ovocná školka

Božická, Šanov
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Naše zahradnictví se specializuje na prodej stromků, sadby a zahradnických potřeb. Nabízíme dále nářadí, závlahové systémy, rozstřikovače, filtrace, zahradní hadice atd. Navštivte naši ovocnou školku v Šanově.


Zahradní centrum, zahradní centra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní centrum, zahradní centra najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Znojmo.