Zahradní centrum, zahradní centra – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1Zajícová Garden servis s.r.o.

Slavkovská 518/39, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na prodej zahrádkářských, zahradnických potřeb a potřeb pro výživu a ochranu rostlin.

2Korner Kristián

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hřbitovní 356/8, Ostrava Bezdlužná

Realizace a údržba zahrad. Množení, pěstování a prodej okrasných dřevin, prodej ovocných stromků, substrátů a přípravků na ochranu rostlin. Zahradnické centrum s okrasnou zahradou - jezírka, skalka, ptačí voliéra i výběh pštrosů a oveček s kozičkami.

3David Bačina - Zahradnictví Bačina – Závlaha

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zadní 34 , Branka u Opavy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme rodinné zahradnictví od roku 1993. Naše zahradnictví bylo založeno v roce 1993. Máme tedy s pěstováním rostlin více než 20 let zkušeností. Zahradnictví v Brance u Opavy se říkalo Závlaha ještě mnoho let předtím než jej Zdeněk Bačina na začátku devadesátých let koupil. Proto bylo…

4ARBOR MORAVIA s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Klimšova 1878 , Petřvald
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme zahradnické služby a zahradní architekturu. Provádíme návrhy, travní koberce, kácení a rekultivace, realizace a údržbu zahrad, zemní a stavební práce, komunální služby. Provozujeme zahradní centrum a květinářství.

5Bednář Radek - BeGARDEN1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Paskovská 191, Krmelín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Návrhy a realizace zahrad, údržba zahrad a veřejné zeleně, sadové úpravy a rekultivace. Zemní práce, terénní modelace, založení trávníku, travní koberce, zahradní a koupací jezírka včetně filtrace, montáž a návrhy závlahového systému TORO i pokládka dlažby, zídky a ploty.

6BÁLEK - ZAHRADNICKÉ CENTRUM s.r.o.

Provádíme návrhy a realizace zahrad, terénní úpravy, založení trávníku, trávníkové koberce. Prodáváme okrasné rostliny, jehličnany, listnaté stromy a keře, vřesovištní rostliny, trvalky, trávy, růže, balkonové květiny, substráty, hnojiva, postřiky.

7Hlavinová Veronika (pobočka Ostrava, Hrabová)3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Místecká 755/280 , Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej květin, keramiky a dárkových předmětů. Rozvoz květin zdarma do 10ti km v Ostravě.

8Šimko Tomáš- 2garden

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiřího Herolda 1562, Ostrava
Otevřeno od 10:00

Naše firma s více jak 10 letými zkušenostmi v oboru se specializuje především na rodinné zahrady, předzahrádky a přilehlou zeleň. Realizujeme malé i větší zakázky. Naši prioritou je vysoká odbornost, férovost jednání a sledování nových trendů s ohledem na efektivitu i ekologii krajiny. Naše nápady…

9Bali systém s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Nerudova 531, Příbor Bezdlužná

Provozujeme e-shop se zahradní technikou. Dodáváme závlahové systémy Gardena, automatické sekačky Husqvarna a vče cco můžete potřebovat pro Vaši zahradu.

10Zahradnictví Zelené centrum

Revoluční 846/38, Nový Jičín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zahradnictví Zelené centrum, se sídlem Revoluční 846/38, 741 01, Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Zahradní centrum, zahradní centra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní centrum, zahradní centra najdete 35 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Moravskoslezský kraj.