Zahradní centrum, zahradní centra – Prostějov

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Kubíček Michal - Zahrádkářské centrum Kubíček1 pobočka

Dolní 2045/89 , Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem zahrádkářských potřeb, květin, osiv, okrasných dřevin i ovocných stromků. Nabízí též cibuloviny, skalničky, letničky, trvalky a keře.

2Zahradnictví Hubáček, s.r.o.

Jsme rodinná firma, která působí na trhu od srpna 1996. Zabýváme se návrhy a založením nových zahrad, úpravami stávajících zahrad, celoročními či jednorázovými údržbami soukromých zahrad i veřejných prostranství. Prioritou pro nás je spokojenost zákazníků a snažíme se vyjít vstříc všem jejich…

3JELÍNEK-H s.r.o. (pobočka Krasice-Prostějov)1 pobočka

Západní 52/74, Krasice-Prostějov
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

JELÍNEK-H s.r.o., se sídlem Západní 52/74, 796 04, Krasice-Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 108757, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

4Faltýnková Markéta

Plumlovská 460/38, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Nabízím prodej okrasných dřevin a keřů. Dále i trvalek, přísad, bylinek, letniček, ovocných stromků, růží, substrátů, hnojiv, dušičkové vazby a dalšího. Příjem objednávek na dušičky zahájen.


Zahradní centrum, zahradní centra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní centrum, zahradní centra najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Prostějov.