Zahradní centrum, zahradní centra – Brno - venkov

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace1 pobočka

Masarykova 198, Rajhrad
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Střední zahradnická škola- přírodovědné lyceum je největší v Jihomoravském kraji a významnou střední zahradnickou školou v ČR, jejíž zřizovatelem je Jihomoravský kraj. Nabízíme studijní obor Zahradnictví, obor Ekologie a životní prostředí a obor Zahradník. Dále nástavbové studium a …

2Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

4.7
★★★★★
★★★★★
(146)
24. dubna 85, Želešice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše zahradnictví se specializuje na vlastní produkci ovocných stromů, okrasných dřevin a pěstování růží, kanadské borůvky. Jméno Josef Urban se stalo pojmem mezi znalci růží.

3HORTISCENTRUM s.r.o. (pobočka Židlochovice)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(271)
Komenského 220, Židlochovice Bezdlužná

Jsme soukromá firma s dlouholetou tradicí v oblasti zahradnictví, realizací zahrad, prodejem květin, realizací veřejné zeleně, která působí na trhu již od roku 1990. Nabízíme ukázkové výsadby, vodní prvky, květiny, dřeviny, keramika, služby zahradního architekta. Dále nabízíme projekce, realizace,…

4Lubomír Ryšán - ZAHRADNICTVÍ U RYŠÁNŮ

Nabízíme návrhy a výsadby zahrad, teras, předzahrádek, veřejné zeleně. Nabízíme široký sortiment: balkónové květiny, bonsaje, skalničky, trvalky, okrasné keře a stromy, jehličnany, ovocné stromky.

5Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Chrlická 875, Modřice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zahradnické centrum Brabec je rodinná firma, která zahájila provoz v roce 1998 v prostorách bývalého mlýna v Modřicích u Brna. Romantický dvůr s náhonem vytvářel stylovou kulisu pro prodej rostlin. S narůstajícím zájmem a počtem zákazníků bylo třeba vybudovat nové větší prodejní prostory. Podařilo…

6Zahradnictví Novák

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Nad Kurty 275, Ivančice
Otevřeno od 8:00

Rodinná zahradnická firma založena r. 1992. Zákazníci si mohou projít naši Okrasnou školku a sami si vybrat rostliny z naší produkce. V nabídce jsou i bonsajové rostliny v okrasných kamenech pro náročné zákazníky.

7Chaloupka Jaroslav - Zahradnictví CHALOUPKA

Slunná 473, Troubsko Bezdlužná

Zahradnictví CHALOUPKA leží v Troubsku u Brna na křižovatce ulic Nová a Ostopovická. Přímo před zahradnictvím jsou pro naše zákazníky k dispozici volná parkovací místa. Pro spojení můžete využít BUS č. 401, 402, 403, 404, zastávka Troubsko-Nová.

8Novák Aleš - zahradnické práce

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Zahradní 177, Ivančice Bezdlužná

Provozujeme zahradní centrum. V naší nabídce najdete sortiment na prodej až po kompletní realizaci zahrad přímo.

9Palla Vladimír - SENZAHRADY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 485, Rajhrad Bezdlužná

Sníte o okrasné zahradě nebo také užitné, s místem pro bylinky, řezané květiny, ovoce nebo zeleninu? Dopřejte si zahradu nejen krásnou, ale také přirozeně zdravou, odolnou a udržitelnou!

10Josef Krejčí - Unín

Unín 37, Unín Bezdlužná

Josef Krejčí, se sídlem Unín 37, 679 24, Unín, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 2888, Krajský soud v Brně. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku. Založení v roce 1992. Předmětem…


Zahradní centrum, zahradní centra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní centrum, zahradní centra najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Brno - venkov.