Zahradní centrum, zahradní centra – Brno - venkov

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1HORTISCENTRUM s.r.o. (pobočka Židlochovice)2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(119)
Komenského 220, Židlochovice Bezdlužná

Jsme soukromá firma s dlouholetou tradicí v oblasti zahradnictví, realizací zahrad, prodejem květin, realizací veřejné zeleně, která působí na trhu již od roku 1990. Nabízíme ukázkové výsadby, vodní prvky, květiny, dřeviny, keramika, služby zahradního architekta. Dále nabízíme projekce, realizace,…

2Lubomír Ryšán - ZAHRADNICTVÍ U RYŠÁNŮ

Nabízíme návrhy a výsadby zahrad, teras, předzahrádek, veřejné zeleně. Nabízíme široký sortiment: balkónové květiny, bonsaje, skalničky, trvalky, okrasné keře a stromy, jehličnany, ovocné stromky.

3Zahradnictví Novák

4.6
★★★★★
★★★★★
(49)
Nad Kurty 275, Ivančice
Dnes už má zavřeno

Rodinná zahradnická firma založena r. 1992. Zákazníci si mohou projít naši Okrasnou školku a sami si vybrat rostliny z naší produkce. V nabídce jsou i bonsajové rostliny v okrasných kamenech pro náročné zákazníky.

4Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

4.7
★★★★★
★★★★★
(110)
24. dubna 85, Želešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme rodinná firma se specializací na vlastní produkci ovocných stromů, okrasných dřevin a pěstování růží. Jméno Josef Urban se stalo pojmem mezi znalci růží.

5Chaloupka Jaroslav - Zahradnictví CHALOUPKA

Slunná 473, Troubsko Bezdlužná

Zahradnictví CHALOUPKA leží v Troubsku u Brna na křižovatce ulic Nová a Ostopovická. Přímo před zahradnictvím jsou pro naše zákazníky k dispozici volná parkovací místa. Pro spojení můžete využít BUS č. 401, 402, 403, 404, zastávka Troubsko-Nová.

6Novák Aleš - zahradnické práce

4.6
★★★★★
★★★★★
(50)
Zahradní 177, Ivančice Bezdlužná

Provozujeme zahradní centrum. V naší nabídce najdete sortiment na prodej až po kompletní realizaci zahrad přímo.

7Palla Vladimír - SENZAHRADY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 485, Rajhrad Bezdlužná

Sníte o okrasné zahradě nebo také užitné, s místem pro bylinky, řezané květiny, ovoce nebo zeleninu? Dopřejte si zahradu nejen krásnou, ale také přirozeně zdravou, odolnou a udržitelnou!

8Luděk Janošek

Prodáváme zahrádkářské, domácí a dílenské potřeby.

9Ing. Jiří Vrbas — Květ

Firma Ing. Jiří Vrbas— Květ byla založena v roce 1990. Zakladateli jsou manželé Jana a Jiří Vrbasovi, absolventi oboru Zahradní architektura na VŠZ v Lednici na Moravě. Od počátku byla hlavní činností firmy projekce a realizace zahradní a krajinářské architektury. Dále pěstujeme kobercové trávníky…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní centrum, zahradní centra najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Brno - venkov.