Zahradní centrum, zahradní centra – Karviná

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ARBOR MORAVIA s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Klimšova 1878 , Petřvald
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme zahradnické služby a zahradní architekturu. Provádíme návrhy, travní koberce, kácení a rekultivace, realizace a údržbu zahrad, zemní a stavební práce, komunální služby. Provozujeme zahradní centrum a květinářství.

2Profigard.cz

Profigard.cz, se sídlem Středová 93, 735 62, Český Těšín-Koňákov, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

3FIŠER ZDENĚK HOBBY-PROFI

Zátiší 80, Poruba-Orlová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

FIŠER ZDENĚK HOBBY-PROFI, se sídlem Zátiší 80, 735 14, Poruba-Orlová, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

4Mountfield a.s. (pobočka Český Těšín)79 poboček

Prodáváme zahradní techniku - sekačky, pily, křovinořezy, traktory, sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek a další výrobky pro zahradu. Nabízíme servis.

5Šrámek Pavel- Zahradní centrum

Provozování zahradního centra a okrasných školek.

6Klusáková Hana - Zahrady ve stylu

Stromořadí 411, Rychvald
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se zpracováváním a realizací zahradních projektů. Nabízíme diagnostiku chorob stromů a jejich kácení. Navrhujeme interiéry.


Zahradní centrum, zahradní centra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní centrum, zahradní centra najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Karviná.