Zahradní centrum, zahradní centra – Morava

Zahradní centra jsou skutečnými oázami pro všechny milovníky rostlin a zahradničení. Vydejte se do zahradního centra i vy a vybírejte ze široké škály rostlin. Načerpáte zde i inspiraci pro svou zahrádku. Přehled zahradních center v lokalitě Morava.

1–10 firem z 133 nalezených Filtry

1Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

4.7
★★★★★
★★★★★
(172)
24. dubna 85, Želešice Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní zahradnictví v Brně? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám rostliny pro každé roční období. Specializujeme se na prodej ovocných stromů, vzrostlých stromů, růží a mnoha dalších rostlin. Z ovocných stromů nabízíme jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, broskvoně, třešně, višně a…

2Šmach Petr - ZAHRADA ŠMACH1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(91)
Na Pančavě 1502, Bzenec Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, ovocných stromů a keře, substrátů, hnojiv, zahradnických potřeb a zahradního nářadí. Navštivte naši prodejnu. U nás seženete vše pro vaši zahradu.

3Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace1 pobočka

Sobotní 116, Valtice Bezdlužná Ověřená

Na Střední vinařské škole Valtice vyučujeme maturitní obory, učební obory a nabízíme nástavbové studium i celoživotní vzdělávání. Součástí školy je zahradní centrum, pálenice, moštárna, agrolaboratoř a školní sklep Venerie. Pro veřejnost pořádáme degustace, nabízíme catering a ubytování.

4Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace1 pobočka

Masarykova 198, Rajhrad
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Hledáš střední školu a baví tě zahradničení? Pak se přihlas na Střední zahradnickou školu Rajhrad. Nabízíme mnoho zajímavých oborů – obor Ekologie a životní prostředí, Zahradnictví, Přírodovědné lyceum, Zahradník a Zahradnická nástavba. Na naší škole pořádáme i různé kurzy, např. floristický…

5Zahradní Centrum Morávkovo - ASTRA LEDNICE s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(25)
Mikulovská 730, Lednice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, keřů a stromů, dále prodejem trvalek skalniček a vřesovištních rostlin. Najdete u nás kromě rostlin dekorativní drtě, zahradní nářadí, květináče plastové i keramické, travní osiva, postřiky a široký sortiment substrátů a hnojiv.

6Vladimír Šebestík - Larix Lusatia zahradnické centrum Lužice u Hodonína

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Česká 817/30, Lužice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zahradnictví se specializuje na okrasné zahrady, realizace zahrad a parky. Provozujeme zahradnické centrum v Lužicích u Hodonína. Prodáváme jedinečné okrasné dřeviny z prvotřídních zahradnických firem z Toskánska, pokojové rostliny, trvalky od českých a moravských pěstitelů, osiva, hnojiva…

7Obec Heršpice

3.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Heršpice 91, Heršpice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obec se nachází v nadmořské výšce 260 metrů. Na území žije 761 obyvatel. Poskytování služeb Czech POINTu.

8BELLIS - KVĚTINY - ZAHRÁDKÁŘ1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkovo nám. 84/9, Prostějov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme květinářství a zahradnictví. Zajišťujeme vazbu svatebních květin, smuteční vazbu, prodej květin, jak hrnkových, tak řezaných, aranžmá na různé akce. Zahrádkářství najdete pobočce Sídliště Svobody v Prostějově a zahradnictví na Brněnské ulici. V sortimentu najdete také sazenice…

9Ing. Novotný Miroslav - KERAMIKA NEOLIT2 pobočky

Kaštanová 639/143, Brno-Horní Heršpice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej zahradní, dekorativní a dárkové keramiky.

10Čermák Břetislav, Ing.2 pobočky

2.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Křižíkova 93/9, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Snažíme se poskytovat co nejkomplexnější služby v oboru zahradnictví. Realizace jsme schopni provést v celé České a Slovenské republice. Upřednostňujeme však práce v regionu Brno a okolí, Bratislava a okolí. Snažíme se neustále modernizovat naše strojní zařízení, které nám umožňuje držet vysokou…


Zahradní centrum, zahradní centra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Morava – detailní popis

Zahradní centra jsou specializované prodejny rostlin, zahradního nářadí a dalších potřeb pro zahradničení. Tato centra jsou navržena tak, aby nabízela zákazníkům vše potřebné na jednom místě. Často se nacházejí na okraji měst, kde mají dostatek prostoru pro velké skleníky, prodejny a výstavní plochy. Některá zahradní centra mohou být součástí větších zahradnických firem nebo pěstitelských podniků.

Široký sortiment rostlin a zahradnických potřeb na jednom místě

Zahradní centra nabízejí široký sortiment rostlin a zahradnických potřeb, které odpovídají sezóně. Můžete zde najít nejrůznější druhy květin, trvalek, zeleniny, bylinek, ovocných stromů, stromů a keřů. Součástí sortimentu jsou také hnojiva, substráty, zahradní nářadí, květináče, zahradní dekorace a mnoho dalšího.

Pomoc od odborníků na zahradničení

V zahradním centru najdete nejen široký výběr rostlin a potřeb, ale také odborníky, kteří vám rádi poradí a podělí se o své zkušenosti. Tito odborníci jsou obvykle zahradníci nebo specializovaní prodejci, kteří znají všechny tajemství zahradničení. Pomohou vám vybrat správné rostliny pro váš typ půdy a klimatické podmínky, poradí vám s uspořádáním zahrady nebo výběrem vhodného nářadí.

Inspirace pro vaši zahrádku

Zahradní centra jsou také skvělým místem pro inspiraci a získání nových nápadů. Procházka mezi krásně upravenými zahradami může přinést nové myšlenky ohledně uspořádání rostlin, barev a dekorací na vlastní zahradě. Můžete zde také objevit nové druhy rostlin. 

Akce zahradních center

Mnoho zahradních center pořádá různé tematické akce, jako jsou workshopy, přednášky nebo zahradnické kurzy. Tyto akce jsou skvělou příležitostí setkat se s dalšími zahradníky, sdílet své zkušenosti a získat nové informace. Workshopy vás naučí novým zahradnickým dovednostem a umožní vám vyzkoušet si různé techniky pěstování a úpravy zahrady.