Zahradní centrum, zahradní centra – Vyškov

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Zahradní centrum V Aleji, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Křenovická 1286, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme květiny a zahradnické potřeby.

2Strouhalová Jitka, Ing.

Návrhy zahrad podle potřeb majitele s ohledem na bezpečnost malých dětí. Rekonstrukce zahrad a dalších zelených ploch v souladu s jejich přírodním prostředím. Výsadba zeleně, kterou zajišťujeme sami i ve spolupráci se zákazníkem. Údržba zahrad a veřejné zeleně po celý rok.

3PhDr. Doležalová Iva - Vodní zahrada

Komořany 2, Rousínov u Vyškova
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializované zahradnictví nabízí široký sortiment vodních a bahenních rostlin, okrasných travin, středních a vysokých trvalek z vlastní produkce. Rostliny jsou pěstovány v místě a prověřeny zimováním v našich klimatických podmínkách. Kontejnerované rostliny umožňují celoroční výsadbu. Prodej…

4Mountfield a.s. (pobočka Vyškov-Město)79 poboček

Prodáváme zahradní techniku-sekačky, pily, křovinořezy, traktory, sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek a další výrobky pro zahradu. Nabízíme servis.

5Zahradní centrum Bučovice

Legionářská 138, Bučovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme zahradní centrum. Prodáváme ovocné stromy, jehličnany, semena, balkonové rostliny, různé přípravky na ochranu rostlin, hnojiva, substráty. Dále nabízíme i nářadí.


Zahradní centrum, zahradní centra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Zahradní centrum, zahradní centra v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní centrum, zahradní centra najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vyškov.