Tesařství, pokrývačství a klempířství – Nový Jičín

1–10 firem z 104 nalezených Filtry

1SALVEKO INVEST s.r.o.

Valová 797, Bílovec
Dnes už má zavřeno

Realizujeme rodinné domy na klíč, občanskou výstavbu i částečné stavební práce: hrubá stavba, obvodové zdivo, kanalizace, zakládání staveb, klempířství, pokrývačství.

2Dresler Michal- Střechy

Nabídka služeb v oblasti pokrývačských, tesařských, klempířských, izolačních prací a montáže střech.

3Tomšů Josef - realizace střešních plášťů

Mendlova 623, Odry Bezdlužná

Nabídka tesařských, klempířských, pokrývačských a izolačních prací.

4CLIMB ON s.r.o.

Společnost nabízí elektroinstalační, elektromontážní, stavební, natěračské, výškové a sklenářské práce.

5Řeháček Martin, Ing.- pila a tesařství

Sokolovská 1114/30, Bílovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pily a tesařství.Tesařské a pokrývačské práce, výroba altánů, pergol, zahradních chatek, dřevostaveb, plotů, bednění schodišť.

6NOSTA, s.r.o.

Stavební firma se zaměřuje na realizace, rekonstrukce a údržbu občanských, bytových a průmyslových staveb, parkovišť a komunikací. K dalším činnostem patří zemní práce, klempířské práce a pokrývačské práce.

7Zdeněk Šopík, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Butovická 14, Studénka Bezdlužná

Společnost zaměřená na průmyslové a technické izolace, oplechování horkovodů, vzduchotechniky, výměníkových stanic, kotelen, chladicích zařízení. K dalším činnostem patří klempířské práce a pronájem vysokozdvižných plošin.

8Beskydský šindel s.r.o.

Společnost zaměřená na výrobu dřevěného ručně štípaného valašského šindele. K dalším činnostem patří pokládka a impregnace šindelových střech, pokládky kostelů, hotelů, rodinných domů a dalších objektů.

9Chrbját Ondřej- STAVBY, IZOLACE, STŘECHY

Nabízíme pokrývačské, tesařské, klempířské a izolatérské práce. Provádíme montáže střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin.

10Michal Gebauer

Michal Gebauer, se sídlem Sedlnice 547, 742 56, Sedlnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Tesařství, pokrývačství a klempířství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tesařství, pokrývačství a klempířství najdete 104 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 94 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 31 firem v regionu Nový Jičín.