Tesařství, pokrývačství a klempířství – Nový Jičín

Stavíte novou střechu nebo rekonstruujete starou střechu? Pak využijte realizaci střech na klíč, která zahrnuje komplexní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Součástí je i dodávka střešní krytiny. Tesaři, pokrývači a klempíři v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 112 nalezených Filtry

1SALVEKO INVEST s.r.o.

Valová 797, Bílovec
Otevřeno od 7:00

Realizujeme rodinné domy na klíč, občanskou výstavbu i částečné stavební práce: hrubá stavba, obvodové zdivo, kanalizace, zakládání staveb, klempířství, pokrývačství.

2Dresler Michal- Střechy

Nabídka služeb v oblasti pokrývačských, tesařských, klempířských, izolačních prací a montáže střech.

3Tomšů Josef - realizace střešních plášťů

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Mendlova 623, Odry Bezdlužná

Nabídka tesařských, klempířských, pokrývačských a izolačních prací.

4CLIMB ON s.r.o.

Společnost nabízí elektroinstalační, elektromontážní, stavební, natěračské, výškové a sklenářské práce.

5Řeháček Martin, Ing.- pila a tesařství

Sokolovská 1114/30, Bílovec
Otevřeno od 5:00
Bezdlužná

Provoz pily a tesařství.Tesařské a pokrývačské práce, výroba altánů, pergol, zahradních chatek, dřevostaveb, plotů, bednění schodišť.

6NOSTA, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Svatopluka Čecha…, Nový Jičín Bezdlužná

Stavební firma se zaměřuje na realizace, rekonstrukce a údržbu občanských, bytových a průmyslových staveb, parkovišť a komunikací. K dalším činnostem patří zemní práce, klempířské práce a pokrývačské práce.

7Zdeněk Šopík, s.r.o.

Společnost zaměřená na průmyslové a technické izolace, oplechování horkovodů, vzduchotechniky, výměníkových stanic, kotelen, chladicích zařízení. K dalším činnostem patří klempířské práce a pronájem vysokozdvižných plošin.

8Beskydský šindel s.r.o.

Společnost zaměřená na výrobu dřevěného ručně štípaného valašského šindele. K dalším činnostem patří pokládka a impregnace šindelových střech, pokládky kostelů, hotelů, rodinných domů a dalších objektů.

9Chrbját Ondřej- STAVBY, IZOLACE, STŘECHY

Nabízíme pokrývačské, tesařské, klempířské a izolatérské práce. Provádíme montáže střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin.

10Michal Gebauer

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sedlnice 547, Sedlnice Bezdlužná

Michal Gebauer, se sídlem Sedlnice 547, 742 56, Sedlnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Tesařství, pokrývačství a klempířství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Tesařství

Tesařství představuje širokou škálu prací se dřevem, zejména výrobu stavebních konstrukcí. Bez tesařských prací by se neobešla např. žádná stavba střešních konstrukcí. Základním a nejdůležitějším prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí jsou tesařské práce. Jejich kvalitní provedení zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy.

Nabídka tesařských prací

  • Výroba nosné konstrukce budov – roubené, hrázděné
  • Výroba bednění – pro betonáž
  • Výroba střech – krokve, vaznice, vazníky
  • Výroba doplňkových konstrukcí – altány, pergoly, garážová stání
  • Montáž podlahových a stropních nosníků

Pokrývačství

Pokrývačské práce zahrnují pokládání a opravy střešních krytin a střešních konstrukcí. Pokrývači se zabývají pokládkou střešních krytin na dřevěné konstrukce střech vytvořené tesaři. Dále se zabývají opravami střech, osázením střešních oken nebo provedením pojistných hydroizolačních vrstev pod krytinou. 

Klempířství

Klempířské práce jsou nepostradatelnou součástí každé střechy, jelikož zajišťují odolnost stavby proti vodě a vlhkosti. Slouží zejména jako ochrana proti zatékání vody a pro odvod dešťové vody. Klempířské prvky brání zatékání vody, provlhčování zdiva, vzniku plísní a opadávání omítky. Klempíři se zabývají veškerými plechovými krytinami, oplechováním komínů, vikýřů, parapetů atd.