Tesařství, pokrývačství a klempířství – Olomouc

1–10 firem z 152 nalezených Filtry

1Sündermannová Naděžda- Stavebniny Naďa (Olomouc)

Uničovská 1794/52, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní nabídku stavebního materiálu a střešních krytin. Provozujeme půjčovnu lešení a stavebních strojů. Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.

2SOŠKA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o.

SOŠKA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o. se zabývá výrobou nábytku na zakázku, tedy na výrobu nábytku do pokojů a ložnic, kuchyní, kanceláří, koupelen a dalších místností. Dále vyrábí i schodiště různých druhů.

3Střechy Petrskovský

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Unčovice 135, Litovel Bezdlužná

Provádíme kompletní realizace, rekonstrukce i dodávky všech typů střech.

4Stavební obchodní společnost Maděrka, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Keplerova 837/26, Olomouc Bezdlužná

O střechu nad hlavou se svým zákazníkům staráme již od roku 1992. Naše firma je zdravá, dynamicky se rozvíjející společnost, kladoucí důraz na dlouhodobý rozvoj. V oboru máme dlouholeté zkušenosti. Z počátku jsme pracovali na rekonstrukcích menšího rozsahu, ale postupem času se činnost rozšířila i…

5Miroslav Toman - KLEMPÍŘSTVÍ, POKRÝVAČSTVÍ A TESAŘSTVÍ

Střechy na klíč, klempířské, pokrývačské, tesařské práce. Opravujeme, rekonstruujeme a zajistíme kompletní dodávky a montáže střech.

6CHCI STŘECHU s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Dvořákova 464/8, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce a prodej materiálu. Jde nám o poctivé řemeslo, kdy za kvalitní práci ručíme.

7ISOmont s.r.o.

Realizace střech na klíč. Novostavby, rekonstrukce střešních plášťů, zateplování střech, dodávky klempířských a pokrývačských prací. Materiály: modifikované asfaltové pásy, folie mPVC, přírodní břidlice, Eternit original, pálená taška, betonová taška, falcovaná krytina Pz, TiZn, Al, Cu, lak. plechy…

8Koutný Pavel - přívěsné plošiny Olomouc

Provádím montáže střešních krytin, klempířské, pokrývačské, výškové práce, opravuji střešní okapy, žlaby, střechy. Dále i montuji sněhové zábrany,sněžné zachytače sněhu. Pronajímám přívěsné montážní plošiny DENKA 16 - 25m vhodné i do interiérů. Přívěsné plošiny a lehké přívěsné plošiny s velkým…

9SOVYM s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Okružní 283, Hlušovice Bezdlužná

Naší specializací je výroba dřevěných střešních konstrukcí. A to sbíjené vazníky, příhradové vazníky, tesařské a pokrývačské práce, dřevostavby, zděné domy na klíč. Otevřeno nonstop.

10KOŠ a spol., pila a obchod s dřevem spol. s r.o.- PILA KOŠ

Mlýnská 310, Velký Újezd
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, sanace dřevěných konstrukcí a rekonstrukce památek. Dále i dodáváme střechy na klíč, střešní konstrukce a vazníky příhradové, sbíjené vazníky, Gang-Nail, stavební řezivo, trámy, latě, prkna, desky, krovy a vazby, vazníky.


Tesařství, pokrývačství a klempířství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tesařství, pokrývačství a klempířství najdete 152 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 137 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 46 firem v regionu Olomouc.