Tesařství, pokrývačství a klempířství – Jeseník

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Švancara René

Školní 51, Jeseník Bezdlužná

Firma se zabývá renovací, údržbou a zateplováním střech. Mezi našimi službami naleznete pokrývačství, izolatérství, klempířství a natěračství. Firma je zaregistrována v programu Zelená úsporám. Působíme po celé České republice.

2Konečný Petr- Konydach.cz

Hlavní náplní naší činnosti je realizace šikmých i plochých střech všech typů, tvarů a nosných konstrukcí na novostavbách a při rekonstrukcích budov a staveb. Společnost disponuje profesionálními pracovníky v oboru tesař, pokývač a klempíř pro provádění střešních systémů. Dále pak pracovníky pro…

3Stavby Miroslav Harbich s.r.o.1 pobočka

Stavíme rodinné domy na klíč. Provádíme stavební, zednické, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, zateplování budov, montáž a dodávku oken VELUX. Půjčujeme lešení.

4Studník Jiří (pobočka Velké Kunětice)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Velké Kunětice 166 , Velké Kunětice Bezdlužná

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce. Nabízíme aplikaci foukané a stříkané izolace. Dále se zaměřujeme na zednické, tesařské a malířské práce, montáže sádrokartonů, obkladačské a podlahářské práce, venkovní dlažby.

5Chmelař Petr- Tesařství

Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme a montujeme pergoly, garážová stání i altánky. Zajišťujeme instalace hromosvodů. Realizujeme také sádrokartonářské práce.

6Kutlák Pavel

Realizace střech na klíč. Výroba klempířských prvků. Montáž střešních oken. Nabídka údržby a nátěrů střech.

7Věstinský Lubomír

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
P.O. Box 58 Jeseník…, Jeseník Bezdlužná

Zajišťujeme klempířskou výrobu včetně dělení kovových svitků na požadovaný rozměr a výroby tvarovaných plechů.

8Studník Pavel1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Velké Kunětice 166, Velké Kunětice Bezdlužná

Nabízím tepelné a zvukové foukané izolace. Provádím rekonstrukce bytových jader, koupelen, půdních vestaveb i rodinných domů. Provádím také zednické, tesařské, sádrokartonářské, podlahařské a obkladačské práce.

9Ondruš Zdeněk

Nabízíme montáže a renovace nových i starých střech a izolace asfaltovými pásy i fóliemi. Provádíme realizace izolací zahradních jezírek a rybníků, pokládku dlažeb.

10SEŠN spol. s r.o.

Provádíme stavební, zednické, klempířské, pokrývačské, malířské, sklenářské a izolatérské práce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Jeseník – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tesařství, pokrývačství a klempířství najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Jeseník.